reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej. Ja mam wizytę jednak 17 Czerwca wg aplikacji będzie to 7+2 mam nadzieję, że gin nie będzie nic mówił co tak późno.
W ciągu dnia czasem mam napad zmęczenia a tak to w sumie nic. Brzuch boli wtedy jak dużo się narobię przez cały dzień. Mdlosci jako takich nie mam wiec albo jest za wcześnie albo w tej ciąży ich nie będzie 😁 właśnie wcinam obiad, corka dzis później poszla na drzemkę więc będzie jeść odgrzewany. Poza tym czuje, ze Brzuch mi rośnie mimo, że jest na nim opona 🤣 strasznie denerwują mnie biustonosze i chodzę w sportowym bo tak mi najlepiej. No i piersi mnie swędzą okropnie. Macie na to jakiś sposób?
 
W tamtym roku miałam cp . I to jest taki promieniujący ból . Zginało mnie w pół i trzymało mnie tak kilka min potem ustępowało . Beta pierwsza 300 potem 600 , następna 900 i tu już był mały przyrost . W międzyczasie dostałam plamien . Beta urosła do 1000 potem już nie . Dlatego tak ważne jest kontrolowanie Bety .Mnie boli całe podbrzusze , czasem zakłuje czasem coś pociągnie . Nic się nie martw . Wiadomo ze to czas kiedy bardzo się boimy ale najważniejsze nie dać się zwariować . Byc może miałaś owulacje z tego bardziej bolącego jajnika . Będzie dobrze 💪❤️
 
W tamtym roku miałam cp . I to jest taki promieniujący ból . Zginało mnie w pół i trzymało mnie tak kilka min potem ustępowało . Beta pierwsza 300 potem 600 , następna 900 i tu już był mały przyrost . W międzyczasie dostałam plamien . Beta urosła do 1000 potem już nie . Dlatego tak ważne jest kontrolowanie Bety .Mnie boli całe podbrzusze , czasem zakłuje czasem coś pociągnie . Nic się nie martw . Wiadomo ze to czas kiedy bardzo się boimy ale najważniejsze nie dać się zwariować . Byc może miałaś owulacje z tego bardziej bolącego jajnika . Będzie dobrze 💪❤️
W ktorym tygodniu wykryli Ci cp? Ja jestem w 4+4 pierwsza betę miałam w pon 49,470 następna w środę 149,930
 
reklama
Do góry