reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
U mnie w pierwszej ciąży tsh skoczyło do 3,40 i musialam mieć wprowadzony lek. Przy okazji dowiedziałam się że choruje już od dłuższego czasu na niedoczynność. Poczekaj na wizytę u swojego ginekologa, on też może Ci przepisać małą dawkę hormonu tak na początek (jeśli uzna to za konieczne) 🙂 a na przyszłość gdybyś chciała iść do endokrynologa na NFZ to poproś ginekologa o zaświadczenie o ciąży, z takim kwitkiem muszą Cię przyjąć do tygodnia max. Albo do dwóch... 🤔 kurcze, nie pamiętam teraz

Robiłaś w tym samym laboratorium i mniej więcej o tej samej godzinie? Beta czasami przy tych większych wartościach lubi zwalniać. A ja dzisiaj szukając różnych historii ze szczęśliwym zakończeniem czytałam kilka takich gdzie przyrostu były poniżej normy a teraz zdrowe dzidziusie są już na świecie. Jesteś umówiona na wizytę do giną? Myślę że teraz obraz USG mógłby dużo powiedzieć
Byłam w różnych laboratoriach o 9 i 7:20 rano,wczoraj miałam usg i było wszystko okej pęcherzyk z ciałkiem żółtym
 
labym sie jakby mial slaby sprzet.
Na ich stronie fajnie te zdjęcia wyglądały. A te 4D to już naprawdę czad. Kobieta przede mną odbierała swoje zdjęcia i tak jak rzuciłam oko to też jakieś zamazane a brzuszek miała duży. Mam nadzieję że to tylko sprzęt. Ale serduszko było czyli chyba ok...
 
Za mną dzis chodziły placki ziemniaczane z ogorkiem w sosie czosnkowym 🙈


Nie zdziwilabym sie jakby mial slaby sprzet.
Mmm, ale bym jadła! 🤤🤤🤤
Byłam w różnych laboratoriach o 9 i 7:20 rano,wczoraj miałam usg i było wszystko okej pęcherzyk z ciałkiem żółtym
Kurczę, to popełniłaś podstawowy błąd 😞 na przyszłość będziesz już wiedzieć żeby porównywać wyniki z tego samego labu ☺ myślę że stąd może wynikać ten słaby przyrost. Czekaj spokojnie do kolejnej wizyty, choć wiem jakie to potrafi być trudne bo ja dzisiaj cały dzień świruje 🙈
 
Wiem że nie da się czytać tych moich paranoicznych postów ale ja naprawdę musiałabym być podpięta 24 na dobę do USG żeby być spokojna 🙄 nie myślę o niczym innym dzisiaj, pierwsze od rana analizowałam wielkość tego mojego pęcherzyka czy nie jest za mały a teraz ten zanik objawów... Pewnie gdyby któraś z Was to napisała to sama bym uspokajała że to nie jest wyznacznik i pewnie wrażliwość piersi i sutków wróci ze zdwojoną siła 🙄 ale samej siebie nie umiem podnosić na duchu

Przyrost ładny 🙂 z tsh nie ma tragedii ale w ciąży chyba najlepiej jak jest w okolicach 1. Może umów się do endokrynologa bo tarczyca też potrafi nieźle namieszać
Rozumiem naprawdę ze sie martwisz i pisz zawsze każde swoje zmartwienie ale musisz tez postarac sie nie analizować kazdego symptomu bo to naprawdę nie wyznacznik zdrowo rozwijającej sie ciąży.
Zauważ. Boli zle. Nie boli tez zle. Ciezko nas kobiety zadowolić 😄
Jedno jest pewne w tym ze na tym etapie nie jestesmy w stanie zrobic nic ale myslec pozytywnie przyciągając dobra energie i owszem. Bo jak juz tu ktos napisał Ma byc dobrze to bedzie dobrze.
Postaraj sie choc troszke zaufac swojemu cialu gdzie kazda. Nas jest inna, sprzet inny tez! skupiajac swoja uwage np. na odliczaniu tygodni do następnej wizyty :) .
To dopiero początek drogi😉

Ja np. Mam tyle na glowie ze lapie sie juz na tym ze nie roszmyslam o tym non stop jak to było kiedy zrobiłam pierwszy test. Wazne jest tu i teraz czym sie cieszę i bedzie co ma Byc bo cóż na tym etapie mozna zrobić. Ma byc dobrze i koniec. Ja zkych mysli nie chcendopuszczsc do siebie co nie znaczy ze nie wiem jak bywa.
 
Na ich stronie fajnie te zdjęcia wyglądały. A te 4D to już naprawdę czad. Kobieta przede mną odbierała swoje zdjęcia i tak jak rzuciłam oko to też jakieś zamazane a brzuszek miała duży. Mam nadzieję że to tylko sprzęt. Ale serduszko było czyli chyba ok...
No to najważniejsze ze serduszko było. Od sprzetu sama wiem ze naprawdę duzo zależy
 
Mmm, ale bym jadła! 🤤🤤🤤

Kurczę, to popełniłaś podstawowy błąd 😞 na przyszłość będziesz już wiedzieć żeby porównywać wyniki z tego samego labu ☺ myślę że stąd może wynikać ten słaby przyrost. Czekaj spokojnie do kolejnej wizyty, choć wiem jakie to potrafi być trudne bo ja dzisiaj cały dzień świruje 🙈
Dzięki :(
 
reklama
Do góry