reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Mnie pobieranie nie rusza. Moga i litr pobrać.
Ale ja mam idealne żyły widoczne wiec nigdy żadnych problemów to pewnie temu😄

okropnie czuje sie wieczorami.. Niedobrze mi, zmeczona jestem jakby przeorala pół pola.. Jestem nie dożycia..
I juz paru osobom w pracy powiedziałam żeby mieć lżej i tyle.
Wczoraj juz mialam dola przed pracą :(
Wszystko sie na to sklada.. Samopoczucie zdechlaka, sytuacja z tym pieprzonym wirusem

I to Jak ciąża zmienia człowieka.. Mozna sobie Planować co to czlek nie zrobi.. Nawet jak sie bedzie czul ze szczęścia a potem na wszystko trzeba brać poprawkę bo nie przeskoczy sie samej siebie

A potem powtarzam sobie.. Aby bylo wszystko dobrze, aby bylo wszystko dobrze
Ja mam dokaldnie to samo... Dopoludnia nje ejst źle ale od obiadu do wieczora jestem tak zaorana, że nie wiem jak się nazywam, więc łączę się w bólu kochana z Tobą. Ja już nic nie planuje 🤣🤣🤣 w sobotę wyprawiamy imprezę na roczek synkowi i 2tygodnie temu miałam menu, które w ostatnich dniach tak odkroilam, że chyba po zamawiamy gościom kebaby 🙈🙈🙈🤦🤦🤦
 
reklama
Ja już po, nie było tak źle. Dzisiaj już na szczęście nie zdarzyłam pobrać tam gdzie zawsze pobiebram u takiej mojej miłej Pani, która pobiera delikatnie ale bardzo wolno i jeszcze wlasnie te 3 fiolki i pojechałam w inne miejsce. Bardzo miło się zaskoczyłam bo Pani w ekspresowym tempie pobrała tylko jedna dużą fiolkę. A tak zawsze już ledwo siedzę tak mi słabo.
Najgorzej jak total długo
 
Cześć :) Nieśmiało pytam, czy mogłabym do Was dołączyć? :)
Termin na podstawie cyklu mam na 10.02, aktualnie 10+0. Ginekolog terminu jeszcze nie określił.
To moje pierwsze dziecko więc podczytuje forum od czasu do czasu, doświadczenia brak więc póki co - bazuje na internetach ;)
Macie może do polecenia jakieś ciekawe książki / kanały YT w tematyce ciąży?
Pozdrawiam ciepło ;)
 
Cześć :) Nieśmiało pytam, czy mogłabym do Was dołączyć? :)
Termin na podstawie cyklu mam na 10.02, aktualnie 10+0. Ginekolog terminu jeszcze nie określił.
To moje pierwsze dziecko więc podczytuje forum od czasu do czasu, doświadczenia brak więc póki co - bazuje na internetach ;)
Macie może do polecenia jakieś ciekawe książki / kanały YT w tematyce ciąży?
Pozdrawiam ciepło ;)
Hej, rozgość się :) nudnej ciąży oczywiście :)
Polecam kanał urofizjoterapeuty Joanny Mróz na yt. Mnóstwo fajnych filmików, od początku ciąży po szkole rodzenia, przygotowanie do porodu i połóg.
 
Jestem tu, ale jakoby mnie nie było. Fitmum ja już koło południa zaczynam schodzić z tego świata. Tragedia co za niemoc. Też chciałam projekt w pracy do pewnego etapu doprowadzić i przekazać ale chyba mi się nie uda 😐 śpię na siedząco. Za chwilę mam prezentacje projektu i na samą myśl mam dola bo nie mam siły mówić. Co to się dzieje?
 
Jestem tu, ale jakoby mnie nie było. Fitmum ja już koło południa zaczynam schodzić z tego świata. Tragedia co za niemoc. Też chciałam projekt w pracy do pewnego etapu doprowadzić i przekazać ale chyba mi się nie uda 😐 śpię na siedząco. Za chwilę mam prezentacje projektu i na samą myśl mam dola bo nie mam siły mówić. Co to się dzieje?
Uroki ciąży kochana 😁🙈🤦 nic się nie poradzi. Większości z nas miną dolegliwości w drugim trymestrze, po to, żeby niemoc wróciła w trzecim 🤣 chociaż ja powiem szczerze, że dla mnie trzeci trymestr, a przynajmniej pierwsza jego połowa, były najlepsze z całej ciąży. Czułam się najlepiej, miałam najwięcej energii. Dużo siły kochana życzę!
 
Ja 12+5 i wczoraj pytałam o to samo 🤣 któraś z dziewczyn odpisała, że jest szansa na to 🙂

witamy nową mamusie z nami na pokładzie, fajnie, że grupa się rozrasta ❤️

Dziewczyny uwielbiam tu być, ale jak się naczytam tych wiadomości złych, to potem na wizycie u ginekologa mam wysokie ciśnienie przez nerwy, że coś z dzidziutkiem nie tak 🥺 aż wczoraj do mnie dzwoniła moja ginekolog czy kontroluje to ciśnienie i wszystko jest ok, a na wizycie ze stresu to jest tragedia 🤦🏻‍♀️
Ja zawsze u lekarza mam ciśnienie w granicach 140/70. Jak mierze w domu to jest w normie. Gin powiedziała, że w takim razie mam mierzyć w domu w dniu wizyty i jej podawać. W poprzedniej ciąży też miałam wysokie tylko w gabinecie.
 
reklama
Do góry