reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
U mnie też się potwierdziła, ale nie jestem zdziwiona, za każdym razem po drugim USG, na podstawie profilu stwierdzalam, że jest chłopak 😂 i jak dotąd sie nie pomyliłam. No i te smaki na kwaśne ... Chyba cos w tym jest przynajmniej u mnie 😁 teraz lekarz, co prawda mówił, że płeć do potwierdzenia, ale nie spodziewam się, żeby mnie później zaskoczył 😉 mimo wszystko, jak się ostatnio zastanawiałam, chciałabym, aby mój synek, czy też moi synkowie, doczekali sie jeszcze kiedyś siostrzyczki ( sama mam brata ) 🙂 szkoda, że już perspektywa slaba na to, no, ale można marzyć przecież 😂 póki co mam wizję ilości walających sie wszędzie skarpet w przyszłości 😂
 
Mam pytanie, do dziewczyn, które już mają dzieci: jeśli po pierwszym usg prenatalnym lekarz określił Wam już płeć to zawsze się ona potwierdziła potem, czy różnie to bywa? 🙂
Mi na prenatalnych popatrzył, po przybliżał, pomierzył i powiedział, że wygląda na chłopca ale mam nie brać sobie do serca bo jest wcześnie jeszcze i może się mylić :) nie mylił się, mam cudownego synka. Sama też miałam przeczucia, że będzie synuś. Co do smaków to u mnie się to nie sprawdzało, miałam chęć na słodkie cała ciążę :)
 
A czy na prenatalnych trzeba mieć wszystkie wyniki badań, które trzeba zrobić w pierwszym trymestrze? Ja mam podzielone, teraz dostałam ostatnie. Chciałam zrobić po prenatalnych, ale teraz się zastanawiam czy nie muszę mieć je na prenatalne…
 
A czy na prenatalnych trzeba mieć wszystkie wyniki badań, które trzeba zrobić w pierwszym trymestrze? Ja mam podzielone, teraz dostałam ostatnie. Chciałam zrobić po prenatalnych, ale teraz się zastanawiam czy nie muszę mieć je na prenatalne…
Mi nie patrzyła ginekolog na nie (u innej ginekolog prowadzę ciążę), z wyników miałam jedynie PAPP- i beta-HCG 🙂 popatrzyła tylko na kartę ciąży, kto prowadzi itd.
 
A czy na prenatalnych trzeba mieć wszystkie wyniki badań, które trzeba zrobić w pierwszym trymestrze? Ja mam podzielone, teraz dostałam ostatnie. Chciałam zrobić po prenatalnych, ale teraz się zastanawiam czy nie muszę mieć je na prenatalne…
Ja robiłam u kogoś innego niż u lekarza który ciążę prowadzi i tylko kartę ciąży pokazywałam
 
Mam pytanie, do dziewczyn, które już mają dzieci: jeśli po pierwszym usg prenatalnym lekarz określił Wam już płeć to zawsze się ona potwierdziła potem, czy różnie to bywa? 🙂
U mnie się potwierdziło ☺️ W 12tc powiedziała ze na 80% chłopak i w 15 tc od swojego lekarza juz dostałam zdjęcie z siusiakiem 😂 nie dało się tego pomylić z niczym innym Haha
Urodził się chłopczyk 😊
 
reklama
Do góry