reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Czesć Dziewczyny, ja lekko wyłączona ostatnie dni z powodu wyjazdu poza tym jestem zarobiona... ( Padam ostatnio przez to tempo... )
Cieszę się Szyszka, że u Ciebie wszystko ok i szkoda, że niepotrzebnie sie musiałaś stresować. Uważam, że zawsze jak mamy jakiekolwiek wątpliwości czy obawy lepiej podjechać na IP i sprawdzić tym bardziej jeśli ktoś jest po "przejściach". Doskonale znam ten strach oczekiwania, ostatnio sama tak czekałam Choc starałam sie nie tracić rozsądku. Uważam też, że trzeba mieć dystans do opinii lekarskich. Ja np w ogóle nie mysle o takich sprawach jak crl czy wysokie tętno jak było wcześniej u ktorejs z dziewczyn. Jeśli wielkość małego człowieka nie odbiega jakoś szczególnie od norm w danym okresie, jest serduszko, tętno, są rączki, nóżki, główka normalnej wielkosci, nosek i ruchy to uważam, że jest ok. USG to tylko sprzęt zawsze może być wynik może niedokładny czy wątpliwy. Trzeba sprawdzić jak są diametralne różnice. Cale szczęście wszystko jest jak trzeba. Pewnie nadal masz troche stresu, to normalne, tym bardziej przed wizytą. Sama zjechałam teraz głównie na wizytę i jeśli wszystko bedzie dobrze,na rozmowę w pracy... Brrrr... Także też mam stres. Powodzenia na wizytach no i samych dobrych wiesci 😉
 
Ja jutro prenatalne na 9:00 i myślę, że w końcu złapie mocny oddech jak będzie wszystko ok 🙄
Ale już dziś zacznynam się lekko stresować. Zazdroszczę, że wy już po. My dziś obstawialiśmy płeć i wyszło na to, że oboje chcemy drugiego synka 😁
Może coś lekarz powie, ale jesli nie to z cieprliwoscia bede czekac, przy drugiej ciąży jakos o to prościej niż przy pierwszej. Bez parcia totalnie 😃
Ale cieszę się, bo badania będzie wykonywała lekarka z samymi opiniami na 5 na znanym lekarzu ❤️
Ja dziś też prenatalne. Wracam specjalnie z nad morza na dzis do domku. Ja również obstawiam drugiego synka, chociaż mąż chcialby córkę 😊 byle zdrowe! Trzymam kciuki, daj znać po wizycie. Ja dopiero 16.40
 
Dziewvzyny czym mogę się wspomoc jeśli mam zatwardzenie.... Kurde no tragedia nigdy takiego problemu nie miałam.. Nie pisze o jedzeniu czy jakichś jogurtach bo u mnie niestety z jedzeniem nadal ciężko. Czy mogę wziąć jakiś czopek, cokolwiek?
 
Dziewvzyny czym mogę się wspomoc jeśli mam zatwardzenie.... Kurde no tragedia nigdy takiego problemu nie miałam.. Nie pisze o jedzeniu czy jakichś jogurtach bo u mnie niestety z jedzeniem nadal ciężko. Czy mogę wziąć jakiś czopek, cokolwiek?
 

Załączniki

  • 6f2e015d-352f-48aa-931f-bb42b8e3d9e8.jpg
    6f2e015d-352f-48aa-931f-bb42b8e3d9e8.jpg
    127,5 KB · Wyświetleń: 37
Dziewvzyny czym mogę się wspomoc jeśli mam zatwardzenie.... Kurde no tragedia nigdy takiego problemu nie miałam.. Nie pisze o jedzeniu czy jakichś jogurtach bo u mnie niestety z jedzeniem nadal ciężko. Czy mogę wziąć jakiś czopek, cokolwiek?
Kiwi ma właściwości przeciwzaparciowe może spróbuj jeść codziennie :)
 
Dziewvzyny czym mogę się wspomoc jeśli mam zatwardzenie.... Kurde no tragedia nigdy takiego problemu nie miałam.. Nie pisze o jedzeniu czy jakichś jogurtach bo u mnie niestety z jedzeniem nadal ciężko. Czy mogę wziąć jakiś czopek, cokolwiek?
Na mnie działa jak duzo wody popiję na raz i pójdę gdzieś na spacer, czopki glicerynowe też myślę że spokojnie możesz wziąć bo je się podaje nawet malutkim dzieciom. Picie codziennie naparu z siemienia lnianego też pomaga ale to na dłuższą metę.
 
Dziewvzyny czym mogę się wspomoc jeśli mam zatwardzenie.... Kurde no tragedia nigdy takiego problemu nie miałam.. Nie pisze o jedzeniu czy jakichś jogurtach bo u mnie niestety z jedzeniem nadal ciężko. Czy mogę wziąć jakiś czopek, cokolwiek?
A może xzo
Na mnie działa jak duzo wody popiję na raz i pójdę gdzieś na spacer, czopki glicerynowe też myślę że spokojnie możesz wziąć bo je się podaje nawet malutkim dzieciom. Picie codziennie naparu z siemienia lnianego też pomaga ale to na dłuższą metę.
Też myślę że te czopki glicerynowe będą ok. Doskonale rozumiem że naturalne środki u Ciebie się nie sprawdza bo poprostu nie jesteś w stanie ich zjesc 🙄
 
reklama
Do góry