reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Witajcie🥰
U nas bez zmian w dzień na wariackich papierach , noc jest ok .
Te krostki jakby troszke się poprawiły.
Tak mi się zdaje ,że małymi kroczkami idziemy ku lepszemu 💪🤱
Obyś miała rację, siedzę jak na szpilkach i czekam jak moja terrorystka wstanie 🤣 jak będzie dzisiaj szaleć to bez chusty się nie obejdzie 🙊 całkiem zapomniałam, że ją mam w szafie 🙈
 
reklama
Ja też antykoncepcji nie stosowałam jako takiej tylko prezerwatywy, ale chciałabym coś dodatkowo, tabletki też bym niechciała brać bo boję się, że zapomnę i to będzie ten 1% nieskuteczności 😅 a wtedy to już kaplica, mam 4 wspaniałych dzieci i stanowczo żadnego więcej dziecka, z tyloma dajemy radę i fizycznie i psychicznie i materialnie, ale kolejne dziecko to już sznurek na szyję 😂🙈
Poza tym trzeba zadbać o swoje zdrowie też..
Historia z wkładką natomiast jaką znam to siostra mojego męża miała i zaszła w ciążę, w dodatku bliźniaczą, dowiedziała się o tym jak dostała nagle krwotoku i silnego bólu podbrzusza aż traciła przytomność, w szpitalu okazało się że jest w ciąży, poroniła.
Słyszałam coś o plastrach itd ale ja to jak leming z metodami antykoncepcji jestem 🙊
Mój gin natomiast uważa, że doustne branie hormonów z tych wszystkich metod jest najbardziej skuteczne, a już całkiem skuteczne zawiązać męża na supeł 😂😂
 
Ja też antykoncepcji nie stosowałam jako takiej tylko prezerwatywy, ale chciałabym coś dodatkowo, tabletki też bym niechciała brać bo boję się, że zapomnę i to będzie ten 1% nieskuteczności 😅 a wtedy to już kaplica, mam 4 wspaniałych dzieci i stanowczo żadnego więcej dziecka, z tyloma dajemy radę i fizycznie i psychicznie i materialnie, ale kolejne dziecko to już sznurek na szyję 😂🙈
Poza tym trzeba zadbać o swoje zdrowie też..
Historia z wkładką natomiast jaką znam to siostra mojego męża miała i zaszła w ciążę, w dodatku bliźniaczą, dowiedziała się o tym jak dostała nagle krwotoku i silnego bólu podbrzusza aż traciła przytomność, w szpitalu okazało się że jest w ciąży, poroniła.
Słyszałam coś o plastrach itd ale ja to jak leming z metodami antykoncepcji jestem 🙊
Mój gin natomiast uważa, że doustne branie hormonów z tych wszystkich metod jest najbardziej skuteczne, a już całkiem skuteczne zawiązać męża na supeł 😂😂
O matko do Ciebie to żeś mnie teraz nastraszyła..
Ja ogólnie nigdy nie stosowałam antykoncepcji.
Nie wiem sama co zrobić 🤔
 
Witam w piątek, piąteczek, piątunio 😁
No u nas wczoraj dosłownie cały dzień przespany, no nie przeze mnie oczywiście, ale Malutka cały dzień spała, i do 4 w nocy też spała z pobudkami na jedzenie oczywiście, ale taką melodie do spania złapała że hej.
Teraz też odpoczywa, bo ją śniadanie wymęczyło 😁
A jak tam u Was ?
Ja wczoraj chodziłam po mieście polowałam na słomę hehe coby tą kukłę do szkoły zrobić, ale nic nie znalazłam w pobliżu, jutro sie na łąki wybierzemy hee o i tak nas synek ugotował z marzanną 😅
 
Witam w piątek, piąteczek, piątunio 😁
No u nas wczoraj dosłownie cały dzień przespany, no nie przeze mnie oczywiście, ale Malutka cały dzień spała, i do 4 w nocy też spała z pobudkami na jedzenie oczywiście, ale taką melodie do spania złapała że hej.
Teraz też odpoczywa, bo ją śniadanie wymęczyło 😁
A jak tam u Was ?
Ja wczoraj chodziłam po mieście polowałam na słomę hehe coby tą kukłę do szkoły zrobić, ale nic nie znalazłam w pobliżu, jutro sie na łąki wybierzemy hee o i tak nas synek ugotował z marzanną 😅
Hej dziewczyny 🥰 u nas wczorajszy dzień super, oczywiście Mała na spacerze spała pięknie, ponad 4 godziny, w domku gorzej, ale nie narzekam. W nocy troszkę dzisiaj słabiej, jadła w sumie raz, ale coś się kręciła, stękała, a to smoczek, a to pampers, wstała już po 6, poraz pierwszy, bo tak śpi do 8-9, ale teraz zjadła więc może jeszcze pośpi i zdążę przygotować na obiad coś na szybkiego 😊 super, że piąteczek, chociaż mojego mężusia i tak całymi dniami nie ma, bo akurat robi ogrodzenie na naszej działce od rana do wieczora 😬 ale może w weekend będzie więcej w domku. BoguśLdz Wasza marzanna na pewno będzie najładniejsza 🤩
 
Hej dziewczyny 🥰 u nas wczorajszy dzień super, oczywiście Mała na spacerze spała pięknie, ponad 4 godziny, w domku gorzej, ale nie narzekam. W nocy troszkę dzisiaj słabiej, jadła w sumie raz, ale coś się kręciła, stękała, a to smoczek, a to pampers, wstała już po 6, poraz pierwszy, bo tak śpi do 8-9, ale teraz zjadła więc może jeszcze pośpi i zdążę przygotować na obiad coś na szybkiego 😊 super, że piąteczek, chociaż mojego mężusia i tak całymi dniami nie ma, bo akurat robi ogrodzenie na naszej działce od rana do wieczora 😬 ale może w weekend będzie więcej w domku. BoguśLdz Wasza marzanna na pewno będzie najładniejsza 🤩
Mojego męża też całymi dniami nie ma, od 6.30 -17... ale weekendy ma wolne, a i praca taka, że w razie gdyby coś się działo to może się zerwać i zaraz będzie w domu.
Oo to ładnie jak tylko raz w nocy je, u nas wczoraj zjadła o 20.30, potem po północy chwilę, następnie po 3.30.. chyba ma skok rozwojowy bo domaga się częstego jedzenia w nocy, ale jak zje to zazwyczaj zasypia od razu no dziś koło 4 już się wyspała ale to wyjątkowo więc przymykam oko ;-)
A marzanka będzie chyba z kija od miotły hehe 😂
 
Mojego męża też całymi dniami nie ma, od 6.30 -17... ale weekendy ma wolne, a i praca taka, że w razie gdyby coś się działo to może się zerwać i zaraz będzie w domu.
Oo to ładnie jak tylko raz w nocy je, u nas wczoraj zjadła o 20.30, potem po północy chwilę, następnie po 3.30.. chyba ma skok rozwojowy bo domaga się częstego jedzenia w nocy, ale jak zje to zazwyczaj zasypia od razu no dziś koło 4 już się wyspała ale to wyjątkowo więc przymykam oko ;-)
A marzanka będzie chyba z kija od miotły hehe 😂
Hej kobietki , ja dziś rzuciłam się w wir pracy. Wzięłam się za porządki wstałam z takim nastawieniem ,że hej 💪🧽
Szybko jednak tego pożałowałam 😱 Syn mój tak szaleje no już mi ręce opadają .. zaśnie budzi się z płaczem , spanie na rączkach oooo tak.
Młoda się buntuje. Męża niestety nie mam przy sobie ze względu pracy za granicą.. koniec końców dałam radę 🥵
Ciężko jest lekko żyć 😂
BoguśLdz- Monika 1988@ ma rację wasza
Marzanna będzie najładniejsza 😍
A nocka spoko w miarę. Zasnął prze 22 obudził się 3 z kawałkiem i potem 6 20 więc nie było źle
 
reklama
Cześć dziewczyny 🥰 mam pytanie, czy Wasze najmłodsze pociechy są z Wami w pokoju? My mamy mieszkanie 2 pokojowe, jeden pokój zajmuje 9 letni synek sam, a w drugim mieszkamy my z naszą malutką córeczką. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy nie lepiej będzie przeprowadzić córkę do brata do pokoju, ponieważ nasz pokój jest cały dzień od rana do wieczora aktywny, w sensie, najwięcej w nim wszyscy przebywamy, jemy posiłki, oglądamy TV, spędzamy razem czas. Mała jak śpi w dzień często się właśnie wybudza, bo jest gwar. Wczoraj przed południem położyłam ją do brata do pokoju i spała ponad 2 godzinki, co się nie zdarza w naszym pokoju w ciągu dnia🤪, dzisiaj teraz też ją położyłam do brata do pokoju i jak na razie śpi 40 minut zobaczymy do ilu dzisiaj dobije 😄 zastanawiamy się z mężem, czy nie przeprowadzić córeczki z całym jej ekwipunkiem do braciszka, który wstępnie się zgodził.
 
Do góry