reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
U nas kolejny marudny dzien mam nadzieje ze ostatni bo od 16 mam tragedie, juz nie wiadomo w jakiej pozycji ja trzymac ale dobrze ze goraczki nie ma. Mam nadzieje ze Wasze Szkraby lepiej przejda szczepionke choc...zawsze moglo byc gorzej. J ucieklam z mala do rodziców chociaz sie spokojnie wykapie bo w razie co mama podejdzie do malej. ech...ciezko samej. sorki za smety.
 
Kamisia 4 tygodnie szybko miną zwłaszcza przy maluchu:)
My wykąpałyśmy właśnie małą za chwilkę wykąpie starszą a potem łazienka moja:D:D

Demollka świetnie Cię rozumiem ja wprawdzie sama jestem tylko w ciągu dnia bo popołudniu już mąż wraca z pracy ale i i tak mam takie dni że nie mam czasu sobie herbaty zaparzyć. Jeszcze do tego mojego zazdrośnika wolę samego z maluszkiem nie zostawiać.

Mam dzisiaj ochotę na szampana. Od wczoraj jestem o rok starsza i trzeba to uczcić (albo wypić z rozpaczy
;)). Już powiedziałam mężowi, że ja dzisiaj świętuje a on ma dyżur:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magmich więc wszystkiego co piękne, miłe i szalone!!!
ja mojemu mężowi też zapowiedziałam ze jak przyjedzie to tyle mleka namroże że na dwa dni pójdę spać hehe
 
Do góry