reklama

Lutowe mamy 2016

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2016' rozpoczęty przez Solla, 5 Czerwiec 2015.

1. Solla

Solla Fanka BB :)

Czesc, witam wszystkie mamy. Czas na luty :-). Ja mam termin na 4 lutego .

Ostatnia edycja: 5 Czerwiec 2015
  2. Aschlee25

Aschlee25 Moderatorka

Czy moge niesmialo sie dopisac? Ja tez na luty ale dokladnydzien bedziemy wyznaczac na kolejnej wizycie

Ostatnia edycja: 5 Czerwiec 2015
  3. reklama
  4. Solla

Dzien dobry Aschlee25,a wiec jestesmy juz dwie

5. Aschlee25

Aschlee25 Moderatorka

Mam nadzieje ze jeszcze jakies dziewczyny do nas dolacza

6. Solla

Na pewno, mysle, ze lutowe mamy sie dopiero rozkrecaja

7. Aschlee25

Aschlee25 Moderatorka

A powiedz jak sie czujesz?

8. Solla

Aschlee25, jestem bardzo podekscytowana i przeszczesliwa. Fizycznie bardzo roznie. Ogolnie, czuje sie jak narazie lepiej, niz przy pierwszym dziecku. Chociaz podejrzewam, ze wszystko jeszcze przede mna. A Ty/

9. Aschlee25

Aschlee25 Moderatorka

Ja czuje sie na chwile obecna dobrze czasem bardzo senna.Tez jestem pezeszczesliwa ale przez moje przejscia stracha tez mam.Biore sporo lekow i licze ze wszystko bedzie dobrze

10. reklama
  11. Solla

Aschlee25, wszystko bedzie dobrze. W moim wypadku ciaza jest prawie cudem i na tym etapie ja rowniez mam mala apteke w domu, ale lekarze zapewniaja, ze nie ma to wplywu na ciaze. Na pewno bedzie dobrze

12. retromama

retromama Początkująca w BB

Dopisuje się choć nieśmiało, bo jeszcze bardzo wcześnie. Termin to 5 lutego, w niedzielę czeka mnie 3 beta (normalna procedura po in vitro).
    To nasze drugie dziecko po 6 letniej przerwie. Tym razem bardzo wcześnie dopadło mnie okropne zmeczenie i wyczerpanie. Jakoś nie mogę się cieszyć jeszcze z tej ciązy choc jest bardzo chciana i wyczekana.

Poleć forum