Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja też się dołączam do na razie niewielkiego grona. Moja ciąża jest mniej wystarana niż Wasze, tak właściwie mieliśmy poczekać do jesieni, ale samo wyszło ;-)
Z objawów to już mnie dopadł cały standard pierwszego trymestru, z wahaniami nastroju i wyostrzonym węchem na czele.
Witam się i ja termin wczoraj wyliczony na 2.02 :-) piękny kropek z pięknie bijacym serduszkiem :-) ma całe 8.5 mm 6 tc . Jestem mamą juz 2 skarbów ostatnia cora urodzona w styczniu 2012 :-) miała być w marcu ale się szybcie wybrała . Przyjmiecie i mnie ;-)
Hej dziewuchy! Ja tez dolacze, choc na usg ide w tym tyg, bo jak bylam w 4tyg i 2 dniu to jeszcze nic nie bylo. Termin wg kalendarza to 3 lutego.
To 2 dziecko, bo mam synka, ktory ma rok i 2 m-ce.
Bete robilam 3 razy i ostatni wynik z pon to 2358 :-)
Madziolina :-) masz dokładnie tak jak ja w 4 tc byłam nic kompletnie nie było widać dopiero beta potwierdziła 1155 w 5 tc usg widać było kropeczke ale bez serduszka wczoraj byłam na usg bo maż miał przepustke a to jego pierwsze dziecko wiec chciałam żeby zobaczył i poszliśmy i widać było kropkę dość spora i serduszko nie mogę dodać zdj :-( tak to bym pokazała hihi. I teraz czekam na swojego lekarza do 10 czerwca