reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Madziolina - to Ty też na luty? A wydawało mi się, że już dawno pisałaś o ciąży :-)
Bożenka - kropek bardzo udany :-) ja z wizytą jeszcze poczekam. Data z OM wychodzi mi na 7.02 wiec to dopiero 4/5 tydzień
Lucus - witaj :-)
 
reklama
No ja ostatnia @ mialam 26.04 i mam cykle ok 29 dniowe, choc jak bylam ostatnio u gina to nie zapytal ilu dniowe mam cykle i swoim okraglym kalendarzykiem wyliczyl ost dzien stycznia. Zobaczymy co na usg wyjdzie.
A tak z innej beczki, wczoraj sie bzykusialismy z mezem, ale tam gdzies z tylu glowy bylo, czy sie nic nie stanie. No ale w koncu zakazu nie ma :p
 
Madziolina mi kalkulatory pokazywały 27-31 styczeń u gina na krążku wyszło 2.02 wiec tej daty się trzymam :-) tez miałam i mama nadal Stresa odnośnie sexu . Wogóle jestem jakaś psychiczna ;-) przez prawie 2 tyg chodziłam do kibelka co 10 min i sprawdzałam czy nie mam okresu jakoś nie mogłam w to uwierzyć że się tak szybko udało ;-)
 
reklama
Do góry