reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Czy moge niesmialo sie dopisac? Ja tez na luty ale dokladnydzien bedziemy wyznaczac na kolejnej wizycie
 
Ostatnia edycja:
Aschlee25, jestem bardzo podekscytowana i przeszczesliwa. Fizycznie bardzo roznie. Ogolnie, czuje sie jak narazie lepiej, niz przy pierwszym dziecku. Chociaz podejrzewam, ze wszystko jeszcze przede mna. A Ty/
 
Ja czuje sie na chwile obecna dobrze czasem bardzo senna.Tez jestem pezeszczesliwa ale przez moje przejscia stracha tez mam.Biore sporo lekow i licze ze wszystko bedzie dobrze
 
Aschlee25, wszystko bedzie dobrze. W moim wypadku ciaza jest prawie cudem i na tym etapie ja rowniez mam mala apteke w domu, ale lekarze zapewniaja, ze nie ma to wplywu na ciaze. Na pewno bedzie dobrze
 
reklama
Dopisuje się choć nieśmiało, bo jeszcze bardzo wcześnie. Termin to 5 lutego, w niedzielę czeka mnie 3 beta (normalna procedura po in vitro).
To nasze drugie dziecko po 6 letniej przerwie. Tym razem bardzo wcześnie dopadło mnie okropne zmeczenie i wyczerpanie. Jakoś nie mogę się cieszyć jeszcze z tej ciązy choc jest bardzo chciana i wyczekana.
 
Do góry