reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ooo widzę że nie tylko ja mam w ciągu dnia problem z brakiem czasu na jedzenie i toaletę. A mąż mówi że nieogarnięta jestem więc się wcale nie przyznawałam.;)
 
reklama
Magmich proponuje zostawic meza z dzieckiem/dziecmi na jeden caly dzien i wtedy wyjdzie kto jest nieogarniety hihi bo facetom to tak sie wydaje tylko bo czasem cos tam pomoga ale moment jak zaczyna sie placz to jest....kochanie wez bo ja musze do toalety ;) dziwnym trafem zawsze wtedy kupke sie zachciewa ;)

Demollka mam nadzieje ze Vivi bedzie przechodzils szczepienia jak statsza corka.Czyli bezobjawowo ;)
 
Aschlee moja starsza też bezobjawowo a młodsza była senna przez dwa dni.
Jak bym zostawiła męża z dziećmi na cały dzień to by z pewnością wezwał na pomoc moją mamę albo lepiej dzieci babci podrzucił;):) Chociaż nie mogę aż tak narzekać bo w pracach domowych bardzo pomaga. Nawet prasuje.
 
U nas cały dzień luzik. Spał i jadł ale w wózku w pracy... więc wróciliśmy do domu pieszo (35 min) i zaczął się krzyk... ehhh...aż mi słabo i mam ochotę uciekać.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo widze Aschlee,ze nie tylko moj maz znika na kupke jsk Antek ryczy albo lepiej, Mlody ma kupe a starszy leci do wc,ze on tez musi.... Hehe

Ja tez wszystko szybko prysznic niczym spa, wc ukradkiem a sniadanie w biegu;)
I to z jednym tak a mamy kilku dzieciaczkow?

Kobiety daja rade! Juz i tak mam wiecej tego czasu niz na poczatku;)
 
Dziewczyny i ja mimo pomocy w domu ze sprzątaniem i prasowanie oraz męża, który robi bardzo dużo...czasem idę siku o 16 bo wcześniej z małym na rękach ;(
Ja wiem, że jak rano się nie ogarnę i nie wyjdę to już po zawodach.

Korzystajcie i czerpcie z każdej godziny z maluchem bo przecież zobaczcie jak szybko rosną ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magmich a u mnie z telefonem to wiadomo ze trochę tam posiedzi :-)
Wyścig z czasem,
To jak u mnie, wszystko szybko, bo jeszcze z tym chciałabym zdążyć i z tamtym. Moje włosy sa
W tragicznym stanie, na nic czasu i siły, jedyne pocieszenie ze ta moja druga kruszynka dorośnie i bedzie lepiej :-) do tego ma starsza siostrę wiec moze tez wszystko pojdzie łatwiej, bo zawsze jest z kim sie pobawić
 
Demolka może i bolą ja mięśnie i kosteczki, ostatnio sporo urosła. Widzę że coś ja boli ale nie wiem co bo tylko poplakuje i steka. Może też nałożylo się z kolejnym skokiem. Sama juz nie wiem :(

U nas chata ogarnieta jako tako aby po wierzchu. Męża do wieczora nie ma więc jakoś sama musze dawać rade.
 
reklama
bettina ile Twoje dziecie ma?

ja też generalnie całe dnie sama... i dwoję się i troję żeby wszystko ogarnąć, a po powrocie męża do domu serce mi pęka, bo Młoda u mnie ryczy, a u Męża nie... i uśmiechom nie ma końca u niego na rękach... ech

Wasze dzieciaki też tak mało śpią w ciągu dnia?
jak nie wyjdę z Mała na spacer (na którym śpi te 2-3h), to może - jak zebrać wszystkie małe drzemki - prześpi w ciągu dnia ze 2-3h, o dłuższej drzemce w domu to nawet nie mam co marzyć o_O
 
Do góry