reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hania ma 2 miesiące i 10 dni. Od wczoraj ona praktycznie ciągle śpi :confused: Zapisałam nas do lekarza, niech ją obejrzy.
Betula w normalnych warunkach Hania ma dwie drzemki po 30 min i jedną długą 2-3h jak jesteśmy na spacerze.
 
reklama
Betula, moj tez spi najlepiej na spacerze a bez spaceru zeby go uspac musze sie niezle nameczyc i to pospi tylko 3o min. Ale wczoraj udalo sie jakos w foteliku z auta, kolysalam z pol godziny i pospal 3 godz.

Powoli zaczynaja mnie bolec plecy. Samo odbijanie po jedzonku i rece opadaja....
 
U nas ze spaniem to zależy od dnia. Jak jest foch,to śpi wyścigowo. Zdarzają się dni gdy śpi w dzień sporo. Zawsze jednak usypia sam. Tzn po przytulaniu odkładam go nie śpiącego. Wiem już po starszych dzieciach,że to zaprocentuje w przyszłości ;-) E dni szkoły śpi głównie w drodze,także w domu jest wtedy aktywny.
 
Bettina, jakiś czas temu Moja też miała ok 38 (nie przekroczyla tej temp) i ciągle spała. Trwało to 2-3 dni i potem jej przeszło. Także może to nic poważnego. Też się wtedy martwiłam, a teraz się martwię, że za mało śpi ;)

Też czuję kręgosłup, niestety moja nie lubi leżeć na brzuchu, to i odbijanie na kolanie jej nie pasuje... jaśnie Hanisława akceptuje tylko wiszenie na ramieniu :)

Ja na szczęście dostałam w spadku bujaczek, cos ala fotelik samochodowy i Bogu dziękuję, bo Mała w tym spi (bujana nogą - jak teraz), albo chociaz przez chwile posiedzi tak, że moge zjesc sniadanie...

a tak poza tym, to nie wiedziałam, że dzieci mogą byc tak gburowate jak mój Haniak :D Mała ma 2 miesiące i już ma zmarszczki od marszczenia brwi... groźne miny robi nawet przez sen :D
 
Teraz np śpi od 8.40 i tylko popłakuje albo stęka przez sen. Tak jak by coś ją bolało.
Najwyżej lekarz mi powie, że panikuję. Panikujących matek takich maluszków to pewnie ma na pęczki ;-) ;)

Rozpogodziło się a my drugi dzień nie wyjdziemy na spacer. :-( :(

Moja Hanula najczęściej ma taką gburowatą minę jak ma czapeczkę po kąpaniu założoną. I z taką miną zasypia, komedia po prostu ;-) ;)
 
Aschlee25 tak, my szczepimy na wszystko.

Jesteśmy po lekarzy, wszystko ok, był skok i 3 dniówkę miał.
Poza tym mega charakterny i taki jego urok. Jedzeniem się nie przejmować, je ile potrzebuje a przybiera ślicznie. Dzisiaj 6240 ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heh moj tez ma gburowate miny od samego foto na usg po dzis. Zmarszczki, mina jak diablik zabijajacy spojrzeniem, pękam nieraz z niego....Na szczescie sa tez usmiechy.

Nie szczepimy na nic poza te obowiazkowe.

Noga i fotelik to tez nasze usypianko. Odlozony spiacy czy malo spiacy do lozeczka pospi 3 minuty i sie drze. Chyba ze w nocy,po butli to czasem sie uda odlozyc nie spiacego i zasnie. Rzadko! Zazdroszcze.,..
 
My szczepimy na pneumo, menigo jeszcze jest czas aby się zastanowić ale raczej tak. Tylko najpierw zobaczę jak Hanula zareaguje na pneumo.

W dzień jak widzę, że już jest zmęczona daję smoka, przykrywam i w 10-15 min powoli sobie zasypia na jakieś 30 min, na spacerze to wiadomo, chwila i oczy zamknięte. ;-) ;) W normalnych warunkach wieczorem odkładam do łóżeczka pół śpiącą, ja siedzę obok a ona powoli zasypia. Jak jest ryk z niewiadomych powodów to na rękach aż zaśnie mocno bo wtedy jest nieodkładalna :baffled:
 
reklama
Ja ja jeszcze nie wiem jak u nas ze szczepieniem. Tzn.ja zaszczepilabym na wszystko, co mozliwe, ale maz nie chce, bo twierzi, ze to wyludzanie pieniedzy jest i takie tam, dziwne poglady ma co do tych szczepionek dodatkowych :/

Moj Antek jak obudzi sie okolo 8 rano to potem zasypia tak okolo 10 na 30-40 minut, zje i dalej spac i tak potrafi do 16:30 - 17 czasami, ale nie zawsze, z przerwami na jedzenie no i jak go obudze ubierajac zeby wyjsc na spacer, po czym w wozku znowu spi... W dzien sie wyspi, a wieczorem marudka, chociaz wczoraj mial jakos dziwnie, dobry humor :) podejrzane...

Betula sprobujcie z pilka gimnastyczna :) u nas hit od dwoch dni :)

Czy Wasze maluchy jak "bawią się" np. karuzelką to leżą spokojnie wpatrując się w nią? Bo mój Antek, jak wlacze mu karuzelke to o malo co nie wyskoczy z lozeczka, tak macha nozkami, raczkami i dyszy jakby gdzies biegl :>
zastanawiam sie czy to objaw radosci i tego, ze mu sie podoba, czy raczej "mamo zabierz mnie stad"
 
Do góry