reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja też coś niestety złapałam znowu chyba, bo drugi dzień z rzędu piecze mnie przy sikaniu, nie jest tragicznie ale nie podoba mi się to. Mam furaginę zapobiegawczo od lekarza czy coś takiego, chciałam sobie zażyć już rozpakowałam, patrzę na ulotkę a tu że pod koniec III trymestru nie można.
Więc pewnie będę musiała do niego zadzwonić bo to chyba niefajnie z tym iść do porodu..
 
reklama
ja mam niemal co wizytę problem z moczem:) tylko na szczęście problem polega na tym, że źle pobieram próbkę do badania;] ostatnio się udało i wszystko było ok, choć za każdym razem jak zepsułam toposiew miałam robiony. Także tel do gin na pewno nie zaszkodzi, ale może warto powtózyć badanie? mi kazała gin tampon przed każdym oddaniem moczu zakładać:) prysznic, początek siura, ładnie się podcieramy ręcznikiem papierowym, tamponik i dopiero siuramy. Niby proste a jakoś mi nie wychodziło;p może warto powtórzyć?
 
Dzwonilam do lekarki. Pytala o leukocyty. Powiedziala ze to ja przede wszystkim interesuje, a jak sa w normie to nie ma sie czym martwic... Bialko nieobecne. Dla swojego spokoju pojade zaraz po zuravit a jutro powtorze badanie moczu. Mam nadzieje ze to wynika z mojego zlego pobrania.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robię to spaghetti, właśnie gotuję makaron i jeszcze podgrzewam trochę sos, ser starty czeka, wpadają dziewczynki do kuchni: "Mamo, bo my już głodne jesteśmy!" No to w samą porę, bo właśnie kończę:) To się nazywa just in time:) A ja się martwiłam, że nie będą głodne:)
 
Dzwonilam do lekarki. Pytala o leukocyty. Powiedziala ze to ja przede wszystkim interesuje, a jak sa w normie to nie ma sie czym martwic... Bialko nieobecne. Dla swojego spokoju pojade zaraz po zuravit a jutro powtorze badanie moczu. Mam nadzieje ze to wynika z mojego zlego pobrania.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wlasnie miałam tez spora ilość leukocytów i podwyższone crp


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Elenna - zazdroszczę

Ja raczej będę z tych, które się będą cieszyć, że to już poród. Ból musi być do zniesienia, skoro tak to wymyśliła natura. Jakoś szczerze mówiąc to się tego wcale nie boję. Muzykę mam przygotowaną, podobno nawet własne zapachowe świeczki można mieć w tym szpitalu, który wybrałam... to ja chcę mieć miodowe :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry