reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Co dokladnie cwiczysz? Turluturlu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wykonuję ćwiczenia głównie na plecy, miednicę, mięśnie Kegla, nogi (rozciąganie okolic krocza), oraz kręcenie biodrami na piłce (kółka, kręcenie na boki, kręcenie przód tył) żeby dziecko ładnie schodziło w kanał rodny co ponoć ułatwia poród.. A jak wyjdzie w praktyce to dam znać :D
 
Asieńka to nie takie proste. Przy pessarze bardzo często GBS jest dodatni - taki pakiet niestety. Ale zobaczymy, mam nadzieję, że jednak nie.
Przyszłą Zuzia, dziewczyny wariują u Klaudii.
 
Dziewczyny doradzcie prosze co robic. Robilam dzis badanie moczu i wyszly mi bakterie prawie 400 przy normie 160 a wczesniej nie mialam takiego problemu, zawsze wychodzily nieliczne albo nieobecne. Wizyte u lekarki mam w poniedzialek. Nie wiem czy do tego czasu cos z tym robic (posiew, leki) czy czekac spokojnie. Dzis 37t 0d.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny doradzcie prosze co robic. Robilam dzis badanie moczu i wyszly mi bakterie prawie 400 przy normie 160 a wczesniej nie mialam takiego problemu, zawsze wychodzily nieliczne albo nieobecne. Wizyte u lekarki mam w poniedzialek. Nie wiem czy do tego czasu cos z tym robic (posiew, leki) czy czekac spokojnie. Dzis 37t 0d.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbowałabym tak jak pisze Jagódka - dzwonić do lekarki albo może umówić się wcześniej na wizytę? Ostatnio mocz też mi wyszedł kiepsko, do czasu wizyty próbowałam to opanować żurawiną, herbatą z cytryną itp. Masz napisane, czy w moczu jest białko? Jeśli jest, to dopiero wtedy jest powód do zmartwień.
 
Drusia dla spokoju zadzwoń do lekarza
Ja mam dziś syndrom ppd [emoji14]
Poprane, poprasowane i posprzątane [emoji23] prezenty dla chłopców od siostry spakowane, zostało dokończyć obiad i torbę do szpitala [emoji53]
A po obiedzie z chłopakami na sanki i jeszcze zakupy mieliśmy ogarnąć [emoji16]
Jagodka ja mam gbs dodatni, czeka nas antybiotyk w trakcie porodu

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
Do góry