reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Sojnabig ja przytyłam całe 3 kg [emoji3]
Kasia.zosia ja na pewno robię grzybowa, śledzie po kaszubska, rybę po grecku i pierogi bo to wszystko już za mną chodzi [emoji4]
Ale na dniach na pewno będzie bigos [emoji23]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
W poprzedniej ciazy jak po 2 tyg od terminu nic sie nie dzialo, to lekarz zrobil mi "masaz szyjki" i po godzinie juz sie skurcze zaczely.. kurcze tak bardzo chcialabym uniknac rodzenia po terminie, wywolywania a juz najbardziej, zeby i tak wszystko sie skonczylo cc.. trzymam kciuki za lepszy scenariusz tym razem :)
 
Kasia.zosia, Rozmaryn - właśnie dziś mówiłam mężowi że za 4 tygodnie mogę już rodzic i jak to tak że tak szybko!:D
Anna25- no wygralas chyba z każdą z nas!:O


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W poprzedniej ciazy jak po 2 tyg od terminu nic sie nie dzialo, to lekarz zrobil mi "masaz szyjki" i po godzinie juz sie skurcze zaczely.. kurcze tak bardzo chcialabym uniknac rodzenia po terminie, wywolywania a juz najbardziej, zeby i tak wszystko sie skonczylo cc.. trzymam kciuki za lepszy scenariusz tym razem :)
Mi na szczęście nigdy nie robiono masażu szyjki, tylko kroplowka i żel i nie miałam odczucia ze to jakoś bardziej bpoli to wywolywanie. Ale też nie mam porównania :D ja na spokojnie mogę rodzic od początku lutego będę już mieć pomoc do dzieci na cały miesiąc :)
Mój 16 letni brat wczoraj pisał że tęskni :) i potwierdza przyjazd na ferie :)
Anna rozważe na pewno, ale zobaczymy bo nigdy nie robiłam śledzi po kaszubsku ani ryby po grecku. Bigos bym zrobila. Może golabki sobie zrobię juz i zamroże (te ostatnio 30 szt to zjadłam sama w 2 dni :D).
A na potem myślę też sałatkę jarzynowa i sędziowo-pieczarkowa. I jajka nadziewane łososiem wędzonym... A już jestem głodna :)
A wigilie u Was z ilu dan? U moich rodziców zawsze 4/5.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry