reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

U mnie rozwiązała się zagadka wilczego głodu. Otóż odebrałam wyniki badań krwi i 2 godziny po posiłku miałam cukier 55,4mg/dl... Narazie nie byłam jeszcze z tym u lekarza (pewnie pójdę w piątek), ale z tego co na necie wyczytałam to jedyny sposób na niski cukier to jeść często... Tyle, że ja już jem tak często, że prawie nic innego nie robie tylko się jedzeniem zajmuję :D

Miała któraś z Was może problem z niskim cukrem? Jakieś sposoby żeby to przetrwać i nie oszaleć :)
 
reklama
Sojnabig masakra :O

Dzisiaj na spacerze zaczepiła nas jakaś babcia, pogadała chwilę z Hanią i pyta mnie czy będzie młodszy braciszek czy siostrzyczka !!! xD Myślałam że padnę, na szczęście mogłam powiedzieć że "jeszcze nie wiemy", zamiast "to tylko sadełko" :D Chyba zakładanie obcisłej bluzki sprzed ciąży nie było najlepszym pomysłem ;)
 
@Ayran, bo akurat niski cukier to chyba nie jest popularny temat.. Ale może któraś z Was coś wie :) Narazie od koleżanki, której tata jest cukrzykiem usłyszałam, że dobrze jeść banany. Szkoda, że ja od 2-3 tygodni jadę na bananach, bo to jedyne co mogę zjeść jak mam mdłości i mam już ich serdecznie dość :D
 
Airfix mnie tez podburzaja wszyscy zeby chodzić do dwóch i mieć badania na NFZ od jednego, a prowadzić ciąże prywatnie. Nawet sie umówiłam do jednej babki na NFZ ale stwierdziłam, ze nie pójdę. Wole płacić za te badania, jakoś to przeżyjemy, a nie stresować sie ze jedna mowi to, a druga tamto. Poza tym naczytałam sie o sprzęcie na jakim robią usg na NFZ i nie chce sie stresować, ze z kruszynka cos nie tak jest
 
Hej dziewczyny :)
Ja się wczoraj wcześniej położyłam i w końcu wyspałam. Dziś już nie ma nitek krwi w śluzie i juz tylko lekko ćmi w pachwinach jak za szybko wstanę. M się śmieje,że to od leżenia, bo wczoraj mnie tak mdliło, że leżałam większość dnia. Wizyta u gina w piątek, póki co nie przekładam wizyty bo na taką nagła musiała bym Alicję brać, a to mi się nie uśmiecha.
 
Mloda1234 U nas też latają do tego na NFZ...Ale dosc ze jest jeden,to jakoś 5lat w ciążę nie zaszlam, wysyłał mnie na szpital bez badania i z poważnym rozpoznaniem, nie ma końcówki do usg do brzucha ani detektora tętna. ..A badania zlecone przez niego muszę robić w szpitalu gdzie pobranie krwi to horror. Więc darowalam sobie nfz;) i tak kazalby jeździć prywatnie na usg bo czym zrobi w gabinecie hehe a wizyty 2min trwają.
 
Cześć Dziewczyny, postanowiłam do Was dołączyć, bo kto lepiej zrozumie ten stan niż inne kobietki w ciąży;)

Kilka słów o mnie. Jestem mamą 4 letniej dziewczynki, to moja druga ciąża. Niestety poprzedziło ją wczesne poronienie w zeszłym roku.

Jutro wizyta u lekarza i liczymy na serduszko :)
 
Hej dziewczyny!

Witam nowe mamusie

Ja wczoraj miałam. Wizyte , dzidzia nam machała , już widać było rączki i nóżki główkę - wczoraj dokladnie wg usg. był 8 tydz. I termin się przesunął na 09.02 jednak , najlepsze wieści ze krwiak i torbiel zniknęły i juz nie musze brać leków, :), W. Nagrywał film z usg i super wyszedł można obejrzeć miałam zaje. Pomysł :) hihi,

jeśli chodzi o krwawienie to może spr. Sobie dziewczyny progesteron bo jeśli niski trzeba luteina pomoc, mogą niby zdarzyć się budzenia itp. W okolicach miesiączki, ale nigdy nie wiadomo generalnie co to może być chyba że tak jak tu jedna mama miała ze gin ja ostrzegł bo coś widział ze może się zdarzyć krwawienie .

Miłego dnia wam życzę

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Super ze wszystko w porządku!!!! Jak ja nie mogę się doczekać usg.... ehhhh jeszcze troszkę!
witam :) czy mogę się dopisać do LUTÓWEK? ;) Jestem własnie po pierwszej wizycie u lekarza, potwierdzona, żywa ciąża. Po niedawnej stracie nie ujawniałam się wcześniej, wolałam poczekać do wizyty. Według OM termin 21 luty, karta ciąży zostanie mi założona przy następnej wizycie. Pozdrawiam Was kochane, nadrobię wątek popołudniu :)
Witam wśród nas ;)
Hej:) mam na imię Paulina termin na 3 luty :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam wśród Lutowek; )
Cześć Dziewczyny, postanowiłam do Was dołączyć, bo kto lepiej zrozumie ten stan niż inne kobietki w ciąży;)

Kilka słów o mnie. Jestem mamą 4 letniej dziewczynki, to moja druga ciąża. Niestety poprzedziło ją wczesne poronienie w zeszłym roku.

Jutro wizyta u lekarza i liczymy na serduszko :)
Witamy ;) ;)

U nas nieciekawie... zadzwoniła ze szkoły ze młody miał wypadek ; ( guz wielki na głowie ... mąż go odebrał ze szkoły ; ( biedny uplakany cały a ja siedzę cała w nerwach i zaglądam do niego co chwila.... wiadomo to głowa... a z tym żartów nie ma ; (

85993e3krgxydke3.png
 
reklama
Fabimama Oj to też strachu się najesz. Oby synkowi nic nie było. Niech wraca szybciutko do zdrowia.

U mnie co raz gorzej...witam gorączkę na pokładzie. Chyba bez lekarza się nie obędzie :/
 
Do góry