reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@gaya11 i to kochana jest najgorszy rodzaj pracy. Bo:
1) 24/7
2) mało kto docenia to co się w tym domu robi
3) ta rutyna czasem jest aż depresyjna
4) każdy uważa, że przeciez siedząc w domu to nie robisz nic poza leżeniem pewnie [emoji57]

No to ładna mi przyjaciółka skoro się na ciąże twoją obraziła [emoji54]
A widzisz, taka z jedynakiem wypieszczonym, Kaśka już na imprezę nie pójdzie to w odstawkę.Smutne.
 
reklama
U mnie burza właśnie przeszła.

Widzę że większość się powiela,moja mama pracuje w szpitalu i mam zniżkę 50procent Alab laboratoria wlasnie.kiedy to należy zrobić?dostałam tylko zlecenie,następna wizyta 26 i nie wiem czy mam już mieć wyniki.na pewno u siebie mam glukozę i trochę mnie to zdziwiło że tak wcześnie
Powiela się z Twoimi? Bo na tej liście jest każde inne badanie, niektóre to IGM a niektóre IGG jeśli o to Ci chodzi, to całkiem inne badania. Super,że masz zniżkę :) ja mam co prawda Allianz ubezpieczenie,które pewnie część z tego by pokryło,ale lekarz zapomniał dać pieczątkę na skierowaniu i o [emoji57] wzięłam już cały pakiet na raz, bo nie chciało mi się po lekarzach latać już. A wizytę mam 25.07. i mam już mieć badania ze sobą :)
 
@anaa26 ja też podczytuje stczniowki,ale tam ostra dyskusja czy przejść na grupę zamknięta czy nie bo "inni czytają to co piszemy" i tak kilka razy chciałam dorzucić swoje trzy grosze,ale nie miałam odwagi,bo by wyszło,że ja nie wątkowa a czytam [emoji28]
 
Dziewczyny ja już po badaniu prenatalnym:) Mały człowiek (bo do fasolki już nie podobny;)) ma 6cm i 25mm. Termin z 2 lutego przeniesiony najpierw na 26.01 a dziś z USG 22.01- rośniemy razem bo ja tez już +3kg:sorry2: No ale trudno,później zgubię :pWszystkie parametry i przezierność idealnie,więc lekarz zadowolony a ja jeszcze bardziej. Rozmawialiśmy o teście podwójnym i nie zdecydowałam się.Lekarz nie naciskał a ja jakos czuje,że go nie potrzebuje,tak jakoś poprostu.. Wierze,że bedzie dobrze i już -inaczej być nie może. Wychodzi na to,że ja raczej styczniowka będę ale zostanę z Wami bo mi tu dobrze:-) :) Pozdrawiam
 
@anaa26 ja też podczytuje stczniowki,ale tam ostra dyskusja czy przejść na grupę zamknięta czy nie bo "inni czytają to co piszemy" i tak kilka razy chciałam dorzucić swoje trzy grosze,ale nie miałam odwagi,bo by wyszło,że ja nie wątkowa a czytam [emoji28]
My na czerwcówkach2017 mamy taki wątek zamknięty właśnie.Takie nasze wiecie intimo sprawy. zdjęcie itp Może tu tez założymy.? Są tylko zaufane osoby tzn. takie od początku ,które się znają a nie co jeden dzień, poczyta , coś napisze i ucieka. Co Wy na to?
 
@anaa26 ja też podczytuje stczniowki,ale tam ostra dyskusja czy przejść na grupę zamknięta czy nie bo "inni czytają to co piszemy" i tak kilka razy chciałam dorzucić swoje trzy grosze,ale nie miałam odwagi,bo by wyszło,że ja nie wątkowa a czytam [emoji28]
Nie wiem czy z wątkiem ciążowy to dobrze przechodzic na jakieś tajne grupy. Przecież na każdym etapie może ktoś do nas dołączyć? Ale może ja się nie znam. Mi się wydaje, że im nas więcej tym lepiej
 
Dziewczyny ja już po badaniu prenatalnym:) Mały człowiek (bo do fasolki już nie podobny;)) ma 6cm i 25mm. Termin z 2 lutego przeniesiony najpierw na 26.01 a dziś z USG 22.01- rośniemy razem bo ja tez już +3kg:sorry2: No ale trudno,później zgubię :pWszystkie parametry i przezierność idealnie,więc lekarz zadowolony a ja jeszcze bardziej. Rozmawialiśmy o teście podwójnym i nie zdecydowałam się.Lekarz nie naciskał a ja jakos czuje,że go nie potrzebuje,tak jakoś poprostu.. Wierze,że bedzie dobrze i już -inaczej być nie może. Wychodzi na to,że ja raczej styczniowka będę ale zostanę z Wami bo mi tu dobrze:-) :) Pozdrawiam
Ojeeej [emoji7] a gdzie foteczka dla ciotek? Który dzisiaj masz dokładnie tydzień+dzień? :) Na pewno odetchnęłaś. Zazdraszczam,że masz już prenatalne za sobą :)
 
Dziewczyny ja już po badaniu prenatalnym:) Mały człowiek (bo do fasolki już nie podobny;)) ma 6cm i 25mm. Termin z 2 lutego przeniesiony najpierw na 26.01 a dziś z USG 22.01- rośniemy razem bo ja tez już +3kg:sorry2: No ale trudno,później zgubię :pWszystkie parametry i przezierność idealnie,więc lekarz zadowolony a ja jeszcze bardziej. Rozmawialiśmy o teście podwójnym i nie zdecydowałam się.Lekarz nie naciskał a ja jakos czuje,że go nie potrzebuje,tak jakoś poprostu.. Wierze,że bedzie dobrze i już -inaczej być nie może. Wychodzi na to,że ja raczej styczniowka będę ale zostanę z Wami bo mi tu dobrze:-) :) Pozdrawiam
Wspaniała wiadomość! Zaglądam co chwila czy napisałaś. Bardzo się cieszę!! [emoji173]️A lekarz podejrzał już może płeć maluszka? [emoji12]
 
reklama
Dziewczyny ja już po badaniu prenatalnym:) Mały człowiek (bo do fasolki już nie podobny;)) ma 6cm i 25mm. Termin z 2 lutego przeniesiony najpierw na 26.01 a dziś z USG 22.01- rośniemy razem bo ja tez już +3kg:sorry2: No ale trudno,później zgubię :pWszystkie parametry i przezierność idealnie,więc lekarz zadowolony a ja jeszcze bardziej. Rozmawialiśmy o teście podwójnym i nie zdecydowałam się.Lekarz nie naciskał a ja jakos czuje,że go nie potrzebuje,tak jakoś poprostu.. Wierze,że bedzie dobrze i już -inaczej być nie może. Wychodzi na to,że ja raczej styczniowka będę ale zostanę z Wami bo mi tu dobrze:-) :) Pozdrawiam
Super :) pokaz focię :)
 
Do góry