reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Dziewczyny, dzisiaj po stosunku mialam lekkie krwawienie, zdarzyło mi się pierwszy raz. Czy któraś z Was też tak miała kiedyś? Mam jechać na IP?
 
Mnie z kolei dzisiaj cały dzień kłuje z lewej strony, tak zakłuje i puszcza, i tak cały dzień, nieprzyjemne to strasznie.mam nadzieję,że to macica się rozciąga? Jak myślicie? Miałyście tak? (Szczególnie w pierwszej ciąży?)
 
Dziewczyny, dzisiaj po stosunku mialam lekkie krwawienie, zdarzyło mi się pierwszy raz. Czy któraś z Was też tak miała kiedyś? Mam jechać na IP?
Ja bym pojechała, może być obtarcie ale może być coś poważniejszego.
Raz dwa trzy mnie w pierwszej ciąży tak bolało i to więzadła i macica byla
 
@Wiktorka88 no właśnie tak sobie to tłumacze ciągle. A ja szczupła, to mi się tam dzidzia chyba rozpycha :) wczoraj byłam na USG i wszystko bez zastrzeżeń,więc jestem w miarę spokojna,tylko to takie nieprzyjemne jest.
 
@Łucja_ - może tak się zdarzyć, spokojnie, odpoczynek i czekasz jak nie przejdzie jedziesz.

@raz_dwa_trzy - mi lekarz mówił że to normalne, jeżeli przechodzi i nie nasila się to są to uroki ciazy bo wszystko tam pracuje. Ja często mam takie klucia w pochwie jakby igłę ktoś wbijal.
 
Nie wytrzymałam i pojechałam, wszystko ok. Najpewniej jakieś naczynko pękło, mogły się przyczynić upały do tego. Niestety ban na harce na miesiąc :/
 
reklama
Łucja dobrze, że pojechalas i wszystko ok. Ja w poprzedniej ciąży prawie w ogóle nie miałam ochoty tak bałam się o dzidzie chyba. Teraz ciągle mi słabo i mam mdłości, a ochotę i tak mam ;)
Mnie czasami tak ciągnie brzuch np jak za szybko wstanę, że aż zgina w pół. Ale tak też miałam i lekarz mówi, że to więzadła.
P.s pochwaliłam się ze mdłości przeszły i jednak wróciły :(
 
Do góry