• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Pierwsza ciąża? Przypomnij kiedy masz termin
Tak, pierwsza🙂 U mnie dziś też 36+8. Termin z om mam na 18 a z pierwszego usg prenatalnego powiedział mi że 11( podobno te pierwsze usg są najbardziej wiarygodne jeśli chodzi o termin) więc niby jutro😂 ale nie zapowiada się żeby cokolwiek ruszyło 🤷 jutro mam wizytę więc się dowiem ile Maluszek przybrał bo jeśli dużo to czeka mnie cc. A bardzo chciałam rodzic sn😏 W ogóle to z dnia na dzień coraz bardziej się boje🤦
 
Oj biedna..
Aaaz tak przyspieszyć ten poród? Bo ja to się boje okropnie..
Ja też się boję, ale prędzej, czy później urodzić będę musiała, więc już wolę mieć to z głowy niż później się stresować, że po terminie, że dziecko ma mało miejsca i w ogóle, że coś się dzieje, a poza tym teraz nie czuję się już najlepiej, więc nie ma co przedłużać 🙈 No i jak już urodzę, to w końcu przestanę się tak stresować tym covidem, czy jakąkolwiek inną infekcją, że złapię na koniec...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry