reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A ja nie denerwuje się:) podchodzę do tego spokojnie.. jeżeli nie wyszloby to szkoda ale trudno no zdaza się.. mam 2 szogunow więc na nich skupię się:) jakby to była walka o 1 dziecko to wtedy inaczej
 
@Iza02083
U mnie ciąża okazała się młodsza :) A myśli negatywnych miałam z milion. :)
1 usg gdzie lekarz poinformował o możliwości pustego jaja..
IMG_20200714_163340.jpg


2 tygodnie później :)
IMG_20200714_163424.jpg
 
Ja mialam taka trudna sytuacja z przyjaciółką. Ona z mężem od 8 lat starała się o dziecko. My z mez po ślubie 4 miesiące już byliśmy w ciąży. Przez całą ciążę nasze relacje uległy pogorszeniu tzn nie spotykaliśmy się czesto nie dzwonilysmy do siebie. Myślałam że musi to przerobić ale niestety. Po 5 latach okazało się ze im się udało. Przyznała sie do tego ze czuła zazdrość i nie mogła patrzeć na wszystkie ciężarne. Teraz sytuacja wróciła do normy. Jest jak dawniej i cieszę się kiedy dzwoni i pyta o poradę...
To fajnie ze macie kontakt ja kontakt stracilam z przyjaciolka jak sie przeprowdzilam do Lublina ale po roku odezwalam sie bo wtedy w xiazy bylam 8miesiacu jak sie przeprowadzalam:) po 2latach wrocilam na Śląsk kupilismy dom i mam do mojej przyjaciolki 1.3km😘 15lat sie znamy ;)
 
Witam dziewczyny, chciałabym się dołączyć 😁 również mam termin na luty 2021 z ostatniej oceny termin wychodzi na 7.02.
Kilka słów o sobie : w tym roku kończę 30 l, to moja druga ciąża - mam teraz 6 letniego synka Macieja 👨‍👩‍👦 teraz staraliśmy się 3 miesiące i mimo zapewnień lekarza że mam niewydolne jajniki - okazało się że dały radę 💪 następna wizyta 15.07 póki co ciąża przebiega bez większych ekscesów ale chyba z racji wieku mam mniej energii niż w pierwszej. Liczę że wszystkie szczęśliwie zakończymy ten czas 🙂
Super :)
 
reklama
Do góry