• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No właśnie nowe, bardzo nowe. W sumie rocznik 2018. Ale mój też trochę zafiksowany na samochody, chociaż bardziej nowe i sportowe niż vintage. A mnie to tam lata, byle mnie zawiózł wszędzie 😂😂 muszę zrobić prawko w przyszłym roku bo pewnie w tym już nie dam rady 🙈
Mój też na nowych i szybkich jest zafiksowany, ale jedynie w pracy ma namiastkę, żeby sobie nowszym pojeździć, ale marka, dla której pracuje, ma takich aut niewiele 😂
 
reklama
Imprezowa dziewczynka 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210723_193317_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210723_193317_com.android.gallery3d.jpg
    336,1 KB · Wyświetleń: 106
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry