reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No właśnie nowe, bardzo nowe. W sumie rocznik 2018. Ale mój też trochę zafiksowany na samochody, chociaż bardziej nowe i sportowe niż vintage. A mnie to tam lata, byle mnie zawiózł wszędzie 😂😂 muszę zrobić prawko w przyszłym roku bo pewnie w tym już nie dam rady 🙈
Mój też na nowych i szybkich jest zafiksowany, ale jedynie w pracy ma namiastkę, żeby sobie nowszym pojeździć, ale marka, dla której pracuje, ma takich aut niewiele 😂
 
reklama
Jaka laska 😁

Dziewczyny myślicie, że nasze maluchy starają się już nami manipulować ? Mam wrażenie, że mój młody płacze w łóżeczku bez powodu, a jak tylko mu się pokaże, to zaraz uśmiech na buzi.
nie
teraz przeżywają tzw lęk separacyjny jeszcze nie wie że jesteś za rogiem obok itd
 
Imprezowa dziewczynka 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210723_193317_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210723_193317_com.android.gallery3d.jpg
    336,1 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry