reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja płacę rocznie 950 zł za oc+AC podstawowe, a nie mam żadnych zniżek. Skąd wy macie takie wysokie ubezpieczenia 😱
 
Łe no to widzisz, my za samo oc tyle płacimy 😁 a już myślałam, że jakimś Bentleyem jeździsz 😂
nie ja skromnie VW Touareg 2020 (a tak na marginesie to tyle samo OC byśmy zapłaciły 😜 ok 1,9 tyś)
ale Bentley ahh moje marzenie ale Mąż mówi, że muszę partnera życiowego zmienić jak chcę taki 😂 😂

edit a jeszcze zaznaczę że Mężu ma 60% zniżki 😂
 
dobra zmiana tematu jak Wam idzie rozszerzanie diety
mój brokuła w szamie
pasternak się krzywił
a dzisiaj poszła marchewka i wypluwa wszystko za drugim razem się poddałam
chyba będzie jadł sam brokuł:oops:
a jak u Was?
 
Ja póki co to olalam 😁
no ja nie mogę bo mój tak się patrzy jak jemy a na dodatek przy tym ssie dolną wargę i co chwilę coś tam gęga 😬
a dzisiaj zawinął mi wafla ryżowego i oczywiście zdążył polizać jak sobie pomyślałam żeby się kawałek odłamało i by się zakrztusił to gorąco mi się zrobiło :o
 
dobra zmiana tematu jak Wam idzie rozszerzanie diety
mój brokuła w szamie
pasternak się krzywił
a dzisiaj poszła marchewka i wypluwa wszystko za drugim razem się poddałam
chyba będzie jadł sam brokuł:oops:
a jak u Was?
U nas nr 1 to batat z brokułem, a ogólnie to wszystko lubi: dynia, brokuł, kalafior z marchewką itd . Jeśli chodzi o warzywa to nie mamy problemu. Ale jak na przykład widzę że nie ma ochoty jeść to na siłę nie daje tylko odpuszczam. Ostatnio próbował jabłuszka i suszonej śliwki ale póki co owoce mniej mu smakują. A dla mnie niestety kupki są tragiczne po tych wszystkich pysznosciach 😲
 
reklama
Drugą noc z rzędu tata usypia, przy mnie się drze jakby go ktoś ze skóry obdzierał. Serio aż piszczy przez płacz, jakbym mu krzywdę robila :((( aż mi przykro, że tak na mnie reaguje.
 
Do góry