reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Słuchajcie jaką miałam dziś niebezpieczna sytuację... jakiś dziad prawie wjechał nam w wózek. Chłopak wypchnął go do przodu, ale milimetry brakowało, żeby jego najechał, na szczęście prędkość niewielka, bo dziad stał do wyjazdu z bocznej uliczki, my przechodziliśmy i ruszył jak się z nim mijaliśmy. Ale się zdenerwowałam jak nie wiem co, tak dziada zjechałam, że chłopak mnie teraz ciśnie, że pewnie zawału po tym dostał. No ale jak można być tak ślepym?
A co miałaś go może przeprosić, że akurat szliście tędy? Też bym opierdzieliła..
 
reklama
Słuchajcie jaką miałam dziś niebezpieczna sytuację... jakiś dziad prawie wjechał nam w wózek. Chłopak wypchnął go do przodu, ale milimetry brakowało, żeby jego najechał, na szczęście prędkość niewielka, bo dziad stał do wyjazdu z bocznej uliczki, my przechodziliśmy i ruszył jak się z nim mijaliśmy. Ale się zdenerwowałam jak nie wiem co, tak dziada zjechałam, że chłopak mnie teraz ciśnie, że pewnie zawału po tym dostał. No ale jak można być tak ślepym?
Ludzie nie myślą jak jada, byłam dzisiaj światkiem 2 stłuczek. Takie dziadki powinny mieć jakieś jazdy, żeby ocenić czy. Nadają się do ruchu drogowego 🤬🤬

Słodka beza 😁 e ja zakładam co mi się podoba.🤣 Muszę spodnie sobie zamówić, już sobie upatrzyłam, a z takim żalem, że rozmiar 38 muszę zamówić, gdzie zawsze 34/36.
No ja już ważę 3 kg mniej niż przed ciążą, zostało mi 6 żeby ważyć tyle, co za czasów jak starego poznałam. A do wymarzonej wagi to 15 🤣
 
No ja już ważę 3 kg mniej niż przed ciążą, zostało mi 6 żeby ważyć tyle, co za czasów jak starego poznałam. A do wymarzonej wagi to 15 🤣
Ja mam 9 kg jeszcze na plusie, ale gdzieś to mam. Dobrze się tak czuję. Daję sobie czas na wszystko. A jak się czujesz sama ze sobą? :) Lena daje mi wycisk, wystarczy. 😁😁
 
Ja mam 9 kg jeszcze na plusie, ale gdzieś to mam. Dobrze się tak czuję. Daję sobie czas na wszystko. A jak się czujesz sama ze sobą? :) Lena daje mi wycisk, wystarczy. 😁😁
Ja już tu kiedyś pisałam, że nigdy nie byłam zadowolona ze swojej figury, nie nabrałam kompleksów przez ciszę i to jak zmieniło się moje ciało, bo w sumie wygląda tak samo.
Tylko motywacji do diety brak ostatnim czasy 🙈🙈
 
Ja już tu kiedyś pisałam, że nigdy nie byłam zadowolona ze swojej figury, nie nabrałam kompleksów przez ciszę i to jak zmieniło się moje ciało, bo w sumie wygląda tak samo.
Tylko motywacji do diety brak ostatnim czasy 🙈🙈
Może gdzieś mi umknęło, że pisałaś, albo nie pamiętam już. Ciężko się wziąć, to fakt. Ale jak już się zacznie, to jakoś pójdzie. 😅 Ja też przez długi czas miałam bardzo niską ocenę na swój temat. Ale tyle co przeszłam ja i moje ciało, to wiem, że jest naprawdę super. Polubiłam moje rozstępy na tyłku, grubsze uda, szersze biodra. :)
 
Może gdzieś mi umknęło, że pisałaś, albo nie pamiętam już. Ciężko się wziąć, to fakt. Ale jak już się zacznie, to jakoś pójdzie. 😅 Ja też przez długi czas miałam bardzo niską ocenę na swój temat. Ale tyle co przeszłam ja i moje ciało, to wiem, że jest naprawdę super. Polubiłam moje rozstępy na tyłku, grubsze uda, szersze biodra. :)
Ja myślę, że dużo jest w głowie. Jak oglądam stare zdj. Gdzie uprawiałam Sport i nosiłam rozmiar 36 to mówię, kurde ale laska. A wtedy też narzekałam na siebie 🤣
Ja np w ogóle nie zwracam uwagę na rozstępy, a ktoś inny będzie je zakrywał i to będzie jego największy kompleks.
Ja i tak kocham podejście @Święta92, to jest laska 😎
 
reklama
Niestety. Już chyba co 15 minut wstaje.
Spróbuj go inaczej ubrac do snu. Pokombinuj może że spiworkiem. U nas na razie zadziałało - próbowałam różnych schematów i wróciłam do tego jak był mały i mieszkaliśmy jeszcze na wynajmie, zawsze spaliśmy w niskiej temperaturze, a on był lepiej ubrany. I teraz tak robie i jedna pobudka ostatniej nocy 🤷 nie wiem czy to ma związek, ale będę dalej testowac
 
Do góry