reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny jesteśmy już na końcówce wykończenia domu i siebie przy okazji też. a rozwód chyba z 100 razy chciałam brać😂
Ale powiem Wam że nigdy więcej takich inwestycji 😂 rok wycięty z życia a ja dziwię się że jeszcze nie osiwiałam z tego wszystkiego 🥴 Myślę że jeszcze 2 tyg i przeprowadzka🥳
Ile wam zajęło wykończenie? My tez w trakcie. Wszystko po kolei robimy, ale już mieszkamy tutaj. Na początku był hardcore bo bez kuchni, bez drzwi, spanie na kanapie 😂 teraz już z górki, coś tam nawet mamy, ale z rok jeszcze minimum będziemy urządzać 🙈
 
reklama
Całkowicie, jak mu dam butle to ryczy jak opętany 😭
Co prawda ja od początku karmię z butelki i nie przechodziłam z kp ale może spróbuj pierwsze w nocy na śpiocha zamiast piersi dać butelkę. Ponoć butelki MEDELA mają smoczki przypominające bardzo kobiecą pierś i dzieci z niej piją a z innych nie chcą, czytałam gdzieś na FB o tym
 
Co prawda ja od początku karmię z butelki i nie przechodziłam z kp ale może spróbuj pierwsze w nocy na śpiocha zamiast piersi dać butelkę. Ponoć butelki MEDELA mają smoczki przypominające bardzo kobiecą pierś i dzieci z niej piją a z innych nie chcą, czytałam gdzieś na FB o tym
Mój pije w dzień z butelki bez problemu. Mam zwykła z canpola szklana i je z niej od noworodka, bo po porodzie mialam zaraz sesję na studiach. Problem jest w nocy tylko, bo on głównie chcę się przytulić, a nie faktycznie zjeść czy się napić.
 
Siedze na fotelu w kącie sypialni i obserwuje dziecko w łóżeczku. On mnie nie widzi bo ma ochraniacz na szczebelkach. Najpierw robił jakieś wygibasy jak na załączonym obrazku. A teraz CHYBA ZASYPIA SAM 😱
 

Załączniki

  • 16312105038056655621904155320180.jpg
    16312105038056655621904155320180.jpg
    613 KB · Wyświetleń: 66
Ile wam zajęło wykończenie? My tez w trakcie. Wszystko po kolei robimy, ale już mieszkamy tutaj. Na początku był hardcore bo bez kuchni, bez drzwi, spanie na kanapie 😂 teraz już z górki, coś tam nawet mamy, ale z rok jeszcze minimum będziemy urządzać 🙈
W sumie tak na gotowo to mamy kuchnie, obydwie łazienki, podłogi,drzwi a w poniedziałek mają robić schody. Więc w sumie można już mieszkać 🙂
 
Mój młody też już odstawiony od cycusia, zaczęliśmy od rzadszych karmień w dzień, i stopniowo więcej butli dostawał. A usypianie też było tylko przy cycu. A teraz wygląda to tak że po wieczornym karmieniu sam nie zasypia tylko go wożę w wózku po domu i zasypia a później przenoszę do łóżeczka 😂Ale w nocy jak się obudzi na jedzonko to zjada, obraca się na boczek i idzie spać dalej🥰 Ale powiem Wam że brakuje mi troszkę tych karmień i tej bliskości. Jednak przy butli jest trochę inaczej. Ale wiem że z biegiem czasu było by się nam dużo ciężej odstawić.
A ile ma pobudek w nocy? Ma teraz mniej?
 
reklama
W sumie tak na gotowo to mamy kuchnie, obydwie łazienki, podłogi,drzwi a w poniedziałek mają robić schody. Więc w sumie można już mieszkać 🙂
To ja bym już mieszkLa dawno tam 😂 no ale my z wynajmu schodziliśmy, więc jak najszybciej bo jednak bulic jednocześnie i wykańczac to w ogóle na chleb by pewnie zabrakło. I tak ceny teraz takie..... Dobrze, że mamy jakieś pierdoły typu garnki patelnie talerze bo jakby trzeba było wszystko kupić to byśmy zbankrutowali na maksa. :D
 
Do góry