• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No i super, co to za miną??

Dziewczyny, jak usypiacie dzieci ??
U nas najczęściej w gondoli albo na naszym łóżku i oczywiście muszą być przytulaski z mamą. Później go przenosimy do łóżeczka. Ale planuje kupić łóżko takie większe i nie wysokie dla młodego i powoli przyzwyczajać do zasypiania bo w łóżeczku to nie ma opcji żeby sam zasnął. A w żłobku oczywiście zasypia sam bez problemu 😇
 
reklama

Załączniki

  • received_759918795005121.jpeg
    received_759918795005121.jpeg
    111,6 KB · Wyświetleń: 117
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry