reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A ja jeszcze nie mam fotelika 😆 W tej kwestii zdaje się na chłopaka, niech też coś wybierze! Kupujemy nowy, ja w ogóle niezbyt lubię używane rzeczy, siostra coś wspominała, że może od brata męża by nam załatwiła, ale pewnie jeszcze w użytku mają, zresztą ja nie dopytywałam, bo raczej nastawiliśmy się na nowy, ale nie pomyślałam nawet, że używany fotelik to jednak ryzyko w kwestii bezpieczeństwa. Tyle, że jak używany po kimś z rodziny (i widać, że zadbany), to raczej mało prawdopodobne, żeby zagrażał bezpieczeństwu. Inna sprawa, że każdy inaczej podchodzi do wyprawki i ma swoje priorytety, ale i tak najważniejsze, żeby dzidzia była kochana ❤
 
reklama
Dziewczyny, które miały podaną immunoglobulinę lub będą mieć - czy wywiad lekarski przed nią także jest? Mam na myśli taki klasyczny jak do innych szczepień typu zmierzenie temperatury, osłuchiwanie płuc, sprawdzenie gardła itd? :)
 
Dokladnie. Szczegolnie, ze mozna kupic maxi cosi cabriofix za 350 zl. Lepiej zaoszczedzic na czyms innym.. Ale wiadomo kazdy robi jak uwaza. Ja bym kupila wozek używany ale moj maz nie lubi uzywanych rzeczy niestety. Czasami kupie cos w lumpie to kłamie ze ze sklepu 😂takze taki typ. Ja pozniej poprostu sprzedaje wszystko co kupie bo rzeczy mam prawie nowe 😁
To musisz mi dac znac gdzie sprzedajesz 😍😍😍😁
 
reklama
Oglądałam dziś wózki i oszalala... za dużo tego.. Nie mam pojęcia który wybrać. Mieszkam blisko rzeki lasu i chciałam kupić wygodny wózek który sprawdzi się w każdym terenie.. jakie kolka żelowe czy pompowane?
 
Do góry