reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja mialam ujemny wynik...i tak antybiotyk dostaniesz jak będziesz miala dodatni nie ma tragedii
Wiesz znajac moje szczęście nastawiam sie na pozytywny. Trzeba trochę szybciej jechac do szpitala i tyle. Wiele znajomych mialo dodatnie i wszystko okej. Ja to bardziej sie martwie innymi rzeczami takimi jak owinięcie pępowiną itp
 
reklama
Jeszxze trochę 😂😂😂😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210127_220416_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210127_220416_com.android.gallery3d.jpg
    170,6 KB · Wyświetleń: 85
U mnie rodzinnych nie ma. Ale test niestety robią czy to planowe przyjecie czy juz ze skurczami... chociaz troche bez sensu bo nawet jak wyjdzie pozytyw to podobno przyjmują. Wiec nie wiem po co stresować rodzace jeszcze bardziej jak przyjąć muszą bo porodu sie nie zatrzyma.
A wiem właśnie tez ze są szpitale gdzie testów właśnie nie robią wogole. I są porody rodzinne nawet. Takze co szpital to wymysl
A to u nas sa testy, tylko jak masz pozytywny to przenosza Cie na osobny oddzial. Tak to rozumiem 🧐
Jeszxze trochę 😂😂😂😂
Hahaha masakra 😅 kwiatki na parapecie juz nie daly rady 😁
 
No nie mow ze malo aktywności. Ogarnqc mieszkanie, poprasowqc to juz coś;D z takim ciężarem jak nosimy to się liczy podwójnie;D
No niby tak, ale jednak ubrania na półkach proszą się o ułożenie, bo już nie leżą w kupkach, a kłębkach :D Może dlatego, że rzadko wychodziłam ostatni, więc używałam niezbyt dużo rzeczy, więc reszta mnie nie interesowała :D

Dziewczyny jak u Was z ruchami? U mnie wcziraj i dzis bardzo spokojnie ... 🧐🕵️
U mnie w niedzielę było spokojnie, a od poniedziałku znowu ciągle się noga wypycha, czasem ręce i ogólnie co chwilę jakieś dziwne góry i pagórki powstają :D
 
reklama
Tak w ogóle to podziwiam, że tyle z Was ma siłę na remonty, sprzątanie itp. Ja to codziennie sobie planuję, co danego dnia zrobię, a potem nie robię prawie nic. Dzisiaj to tylko ogarnęłam ogólnie mieszkanie, przeorganizowałam trochę walizkę, uprasowałam pościel i otulacz do fotelika.... i tyle z aktywności 😂
Zobacz załącznik 1231710
Mam dokładnie to samo 😭 dzisiaj już sobie odpuściłam po nieprzespanej nocy, ale jutro nie ma zmiłuj! Tyle, że póki co znów nie zapowiada się na przespaną noc, położyłam się z 2h temu, bo już było bardzo źle, ale niedawno obudziło mnie siku no i dalej spać mi się już nie chce 🤷
 
Do góry