• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No to by moglo sie dziac bo co to 9dni [emoji16]
Bole podbrzusza mnie juz mecza w sumie 1.5 tygodnia ale były to dość lekkie bole. Z czego na wizycie u doktor usłyszałam " jak mijają to sie nic nie dzieje " ;D jakbym sama tego nie wiedziala haha..... Ale dzisiaj ten bol byl duzo duzo mocniejszy. I w sumie w pewnym momencie to sama nie wiedziałam czy to macica czy jelita czy co sie dzieje ;D No ale po 3.5h przeszlo takze odpuściłam i poszłam spać;p
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieje ze to jedno z ostatnich zdjec w dwupaku;D brzuch się zrobil mega duży;D
 

Załączniki

  • 20210130_095916.jpg
    20210130_095916.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 118
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry