reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Cześć wszystkim!
Jeśli pozwolicie dołączę do Was :)
Mam na imię Marlena mam 29 lat, to moja druga ciąża, pierwsza prawie 8 lat temu, córka z 2014 roku. Dziś mój 32dc więc postanowiłam zrobić test i mamy bladą kreskę. ;) Jutro wybiorę się na Betę i powtórzę w piątek.
 

Załączniki

  • IMG_20220621_163026.jpg
    IMG_20220621_163026.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 62
No, to widzę że dziewczyn oczekujących na pierwszego dzidziusia też trochę jest 😍👌

A jeśli chodzi o kremy/balsamy też bym z chęcią zaczęła używać, mam strasznie suchą skórę, za małolata porobiły mi się rozstępy na nogach więc wróżę że będą teraz na brzuchu. Przeglądałam jakieś kremy dla mam na allegro, ale wszystkie na które patrzyłam była dopiska że od 4 miesiąca 🤔 czy są jakieś przeciwskazania? Smarowalyscie od początku czy później? Wydaje mi się że im wcześniej tym DLA SKÓRY lepiej... Ale czy bezpiecznie?
 
No, to widzę że dziewczyn oczekujących na pierwszego dzidziusia też trochę jest 😍👌

A jeśli chodzi o kremy/balsamy też bym z chęcią zaczęła używać, mam strasznie suchą skórę, za małolata porobiły mi się rozstępy na nogach więc wróżę że będą teraz na brzuchu. Przeglądałam jakieś kremy dla mam na allegro, ale wszystkie na które patrzyłam była dopiska że od 4 miesiąca 🤔 czy są jakieś przeciwskazania? Smarowalyscie od początku czy później? Wydaje mi się że im wcześniej tym DLA SKÓRY lepiej... Ale czy bezpiecznie?
Ja chyba skuszę się na krem Mustela pomimo jego sporej ceny bo właśnie można od początku ciąży (nawet tak zaleca producent)😅
 
Hejka, tez sie przywitam! 21.05 ostatnia miesiączka, we wtorek 14.06 zrobilam bete w laboratorium i wyszla 16, w piątek 17.06 zrobilam test i pozytywny, dosc blady, dzisiaj powtórzyłam i kreska dużo wyraźniejsza. Mam 23 lata, i właściwie nie wiem czy to moja pierwsza czy druga ciąża, bo w styczniu prawdopodobnie była biochemiczna (bhcg 66 i po 2 dniach spadek do 19) teraz nie robie bo nie chce się stresować, zrobię przed wizytą badania i zrobie tez poziom.
 
Dziewczyny, wystarczy olej z migdałów, a tak naprawdę to jeśli ktoś ma predyspozycje do rozstępów, to je będzie miał niezależnie od stosowanych kosmetyków. Serio mówię. Ja mam na udach i powstały w okresie dojrzewania. Dwie ciąże za mną i ani jednego rozstępu na brzuchu czy piersiach. Nie smarowalam się niczym specjalnym, a koleżanki się smarowały i rozstępy się pojawiły. Także jest to kwestia indywidualna i nic nie pomoże, jeśli mają być to będą.
 
Hej dziewczynki😊
Chcialam dołączyć i się przywitać.
Mam na imię Karolina, w październiku stuknie mi 38 lat (dłuuugie starania) i wlasnie dzwonili mi z laboru, ze wynik pozytywny, a moja beta to 1718😍 Także wychodzi na to ze w na luty bede miec termin.. jestem taka szczesliwa, ze chciałabym to wykrzyczeć całemu światu (ale jeszcze sie wstrzymam😉)
Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Dziewczyny, wystarczy olej z migdałów, a tak naprawdę to jeśli ktoś ma predyspozycje do rozstępów, to je będzie miał niezależnie od stosowanych kosmetyków. Serio mówię. Ja mam na udach i powstały w okresie dojrzewania. Dwie ciąże za mną i ani jednego rozstępu na brzuchu czy piersiach. Nie smarowalam się niczym specjalnym, a koleżanki się smarowały i rozstępy się pojawiły. Także jest to kwestia indywidualna i nic nie pomoże, jeśli mają być to będą.
pewnie coś w tym jest, że jak mają być to będą ale jak brzuszek jest już duży to skóra jest taka napięta, że fajnie jest ją nawilżyć dla własnego komfortu nawet już pomijając te rozstępy 😜
 
Do góry