reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Cześć dziewczyny ,jestem tu nowa ,aktualnie 16 tc. Termin 31.01-02.02.2023. Jak u Was samopoczucie?Ja dopiero teraz zaczynam się lepiej czuć, przez 1 trymestr wegetacja w łóżku przez mdlosci ,dalej wiele potraw mi nie smakuje ale jest poprawa.Nie tykam mięsa,ryb i serów pleśniowych.
 
reklama
Myślę, że tak. Mnie całą ciążę od początku ciągnie podbrzusze, boli macica, coś kłuje itp. a jest wszystko ok. Brałam luteinę i i tak miałam te same dolegliwości. Wiec nie ma znaczenia. Taki urok organizmu. Jeśli Cię coś martwi to skonsultuj z lekarzem.
Mam to samo. Dalej odczuwam jakieś bóle, kłucia, ciągnięcia w podbrzuszu. Delikatnie to odczuwam, lekarz mówi ze nie ma się czym martwić, że to normalne.
 
Cześć dziewczyny ,jestem tu nowa ,aktualnie 16 tc. Termin 31.01-02.02.2023. Jak u Was samopoczucie?Ja dopiero teraz zaczynam się lepiej czuć, przez 1 trymestr wegetacja w łóżku przez mdlosci ,dalej wiele potraw mi nie smakuje ale jest poprawa.Nie tykam mięsa,ryb i serów pleśniowych.
Hej. Mam podobny termin do twojego. Zbliża mi się 16 tc. Ja dalej nie czuję przypływu energii jak na drugi trymestr, natomiast lepiej się czuję niż na początku. Mi wszystko smakuje już, ale mam lekkie problemy z układem trawiennym dlatego nie zawsze mogę zjeść tak jak bym chciała :)
 
Dziewczyny a macie takie hustawki nastrojów??Ja raz czuje euforię a raz czuje się przybita a w sumie nic się takiego nie dzieje.Zauwazylam ,że wieczorem jak leżę czuje takie delikatnie rozciąganie w podbrzuszu, pobolewanie.W ciągu dnia gdy jestem w ruchu i zajęta różnymi czynnościami to chyba tego nie mam.Jestem od samego początku na zwolnieniu i czas się dłuży, dlatego wymyślam sobie jakieś zajęcia.
 
Dziewczyny a macie takie hustawki nastrojów??Ja raz czuje euforię a raz czuje się przybita a w sumie nic się takiego nie dzieje.Zauwazylam ,że wieczorem jak leżę czuje takie delikatnie rozciąganie w podbrzuszu, pobolewanie.W ciągu dnia gdy jestem w ruchu i zajęta różnymi czynnościami to chyba tego nie mam.Jestem od samego początku na zwolnieniu i czas się dłuży, dlatego wymyślam sobie jakieś zajęcia.
Taaak, ja tez mam takie huśtawki nastrojów 🙈 nawet czasem płakać mi się chce z byle powodu.. Ja mam tak ze jak czuje jakiś nowy ból, w nowym miejscu albo inaczej go odczuwam to zaraz panika. Niepotrzebny stres. Tez jestem na zwolnieniu i chciałabym mieć tyle siły żeby znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcia ale jak skończyłam wymiotować to teraz problemy z jedzeniem, bóle brzucha No i za niskie ciśnienie. Dlatego jeszcze nie poczułam tej energii :)
 
Taaak, ja tez mam takie huśtawki nastrojów 🙈 nawet czasem płakać mi się chce z byle powodu.. Ja mam tak ze jak czuje jakiś nowy ból, w nowym miejscu albo inaczej go odczuwam to zaraz panika. Niepotrzebny stres. Tez jestem na zwolnieniu i chciałabym mieć tyle siły żeby znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcia ale jak skończyłam wymiotować to teraz problemy z jedzeniem, bóle brzucha No i za niskie ciśnienie. Dlatego jeszcze nie poczułam tej energii :)
Niestety ciaza się wiąże ze stresem.Mam podobnie jak Ty,pojawia się jakis nowy objaw i odrazu myślę co jest grane, staram się myśleć jak najbardziej pozytywnie . Przyjdzie czas ,że poczujesz się lepiej :)
 
Dzień dobry kobietki ❣️ trochę czasu zbierałam się by do Was dołączyć, forum uwielbiam z racji już przywiozania. Sama kiedyś zakładałam wątki itp.
Termin na 22.02. Czy można jeszcze dołączyć?
Wieczorkami będę się starała Was nadrabiać od początku, by Was lepiej poznać, no i być na bieżąco 😊👌
 
Dzień dobry kobietki ❣️ trochę czasu zbierałam się by do Was dołączyć, forum uwielbiam z racji już przywiozania. Sama kiedyś zakładałam wątki itp.
Termin na 22.02. Czy można jeszcze dołączyć?
Wieczorkami będę się starała Was nadrabiać od początku, by Was lepiej poznać, no i być na bieżąco 😊👌
Ogolnie to już tu prawie nikt nie pisze. Jeśli chcesz to mamy grupę na Facebooku
 
Wahania nastrojów mam i ja :) Martwić też się martwię, ale chyba to normalne. A od kilku dni mam inny problem… a mianowicie na klatce piersiowej cos mi wysypało i wyglada to na opryszczkę, miałam mieć dzis dermatologa to odwołali wizytę i dopiero na za tydzien :/ Swędzi mnie to, wyglada jak opryszczka, a znam ten ból, bo nie raz miałam opryszczkę wargową i zastanawiam sie czy to nie opryszczka skórna… Czy któraś z Was miała podobny problem?
 
reklama
Do góry