reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny! :happy2:
Jak samopoczucie adzamx3 i cloe?:confused: Też macie takie objawy jak ja (pisałam o tym troszkę wcześniej)?

kasia_2005 - bardzo mi szkoda, że nie dołączysz do nas ... :-( Te równanie "@ + wtorkowy ujemy teścik" mam nadzieje, że okaże się w marcu błędne! :-pOwocnych starań zatem życzę! :yes: Dbaj o siebie!
moooma - napisz koniecznie, co Twój gin. na te krwawienia!
kiniusia - co za huśtawka ... hormonów ... nastrojów ... hmm ... co to może być?!:dry: Mam nadzieję, że to dzidzia robi rewolucje w Twoim organizmie! :rolleyes: Trzymam kciuki daj znać, bo inaczej to pęknę!:wink:

Buziaczki
Ściskam mocno
Ania
 
reklama
witajcie,najprawdopodobniej dolacze do lutówek :) narazie termin trudno mi okreslic. bedzie to mniej wiecej 22 luty dlatego sobie taki suwaczek zalozylam.narazie na usg widoczny jedynie pecherzyk ciazowy i to zbyt maly zeby okreslic ktory to tydzien. mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona. mam juz majowego synka 2006 i tam wszystkie dziewczyny razem zaprzyjaznilysmy sie. mam nadzieje ze tutaj bedzie podobnie.
 
Cześć laseczki,u mnie tak nie wiem jak :sorry2::baffled:.
Plamienie mi się wczoraj rano skończyło:tak: i jedyne co zauważyłam u siebie to to,że mam wysoko szyjkę macicy i twardą,poza tym (o dziwo) często lecę do kibelka na siusiu. Tempka różna,zależy gdzie zmierzę:sorry2:.Nie wiem czy sobie wmawiam tą ciążę czy coś...:baffled: To już 10 dzień jak @ nie ma.Nie robie kolejnego testu i czekam na czwartkową wizytę u ginekologa.Zobaczymy co on mi powie.

Madga ,3mam kciuki,żeby jednak to była fasoleczka i ,żebyś ją spokojnie donosiła;-).
Buziaki.

kibicuje ci nawet nie wiesz jak bardzo
jak zobaczłam ze nadal nie masz @ to sie popłakałam:cool2:
duzo spokoju i opanowania
jeju jak przypomne sobie jak mocno sie bałam ze gin powie mi ze znów nic nie widac(poprzednie poronienie) to ryczec mi sie chce jeszcze bardziej
a jak powiedział ze jest tylko jeszcze brak akcji serca to byłam pewna obaw
ale udało sie
Sara jest z nami
 
Czesc dziewczyny!:-D
chyba dołączę do mam lutowych, ale jakos to do mnie jezcze nie dociera...

mąż cieszy sie jak dziecko, a ja mam wahania nastrojow...od euforii po płacz... jedyna wątpliwos to to, ze nie mam zadnych objawów, absolutnie, ani apetyt, ani mdłości, normalnie nic a nic...

fakty za to to, ze miesiączka mi sie spóznia (pierwszy raz tak długo, bo 7 dni):confused: no i test...z dwiem kreseczkami :yes:

w czwartek umówiłam sie do gina...zobaczymy czy potwierdzi, ale chyba raczej nie ma wątpliwosci :-)

cieszmy sie wspólnie dziewczyny...razem łatwiej bedzie nam przejsc przez wszystkie etapy :) pozdrawiam was wszystkie serdecznie...was i wasze fasolki hihi

 
Witam przyszłe mamusie !

Wygląda na to,że dotrzymam Wam towarzystwa do lutego :)
To będzie moje drugie dziecko, pierworodny kończy w tej chwili pierwszą klasę.
O tego dzidziusia staraliśmy się z mężem około 6 miesięcy i jesteśmy bardzo ale to bardzo szczęśliwi ,że nam się udało. Kiedy zobaczyłam na teście dwie kreski pognałam do apteki po drugi test, gdy i na tym pojawiły się dwie kreseczki wyłam przez pół godziny. Mąż akurat wrócił ze sklepu i nie wiedział co się stało, był nieźle przestraszony.
Trzymam kciuki za wszystkie lutóweczki i ich maleństwa, trzymam kciuki również za te kobietki które jeszcze nie mają pewności: Dziewczyny trzymajcie się ,trzeba wierzyć że się uda, że mały motylek już rozwija się w Waszym brzuszku.

Dzisiaj pierwszy raz miałam mdłości, brrr...
 
O mamy nowe lutóweczki............. GRATULUJE dziewczyny małych fasolek, które szybciutko urosną............ życze wam spokojnych i zdrowych miesiączków ciążowych...... ale mi się rymnęło...............
Ja idę jutro na USG..... trochę sie boję, że sie potwierdzi, że mój maluszek już we mnie nie mieszka:-:)-:)-(.......................
 
Witam wszystkie nowe koleżaneczki-lutóweczki!!!:-D

Kasiu_K-ce , Ładna.Ex.Panna i Kropecka-Witajcie!!! :-D

Jeżeli o mnie chodzi to dowiem się wszystkiego w czwartek.
Jejku 10 dzień spóźnienia...
Testy wykonane w 31 dc i 37 dc negatywne.
Cykl zazwyczaj 30-32 dniowy(32-dosyć rzadko,ale czasem).
Szyjka macicy wysoko,śluz białawy i częściej od 2 dni na siusiu.:sorry2:
Trzymajcie za mnie kciukasy,żeby to fasoleczka była:tak:.
Nigdy nie miałam problemów związanych z hormonami,długością cyklu itp.,także tym większą mam nadzieję;-).A co do testów to zdania są podzielone...:tak:

Moooma-całym serduszkiem jestem z Tobą.Jak wrócisz z
USG to napisz co i jak,bo się zamartwię.
Wszystko będzie dobrze.:tak:

Agusia9915 ,aż się wzruszyłam:hmm:.Nawet nie wiedziałam,że jest taka osóbka,która mi po cichutku kibicuje.Nie dziękuję-żeby nie zapeszyć;-).
Jesteś kochana:tak:.

Adziamx3 ,hop hop.Gdzie jesteś???;-)

Ja już mówię DOBRANOC i DO JUTRA.
Słodkich snufff ;-).


 
reklama
kiniusia, testami się nie przejmuj. Ja robiłam 3 testy w 30 dc, 39 i 45 i wychodziły negatywne. Dopiero teraz zrobiłam i wyszedł pozytywny. Fakt że w jakiś dziwny sposób przeskoczył mi jakby jeden cykl i ominęła mnie jedna @ ale jak widać wszystko się może zdarzyć. Również trzymam kciuki aby Ci się udało.
 
Do góry