reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

kaska to ci się okazja trafiła :szok: Myślę, że nie 1 ani 2 przed zabrakło tylko raczej 0 z tyłu:tak:. Sama sprzedaję na allegro i dużo kupuję i takie sytuacje się zdarzają, może cię nie pocieszę, ale ja bym laktatora na pewno nie wysłała:zawstydzona/y: Wystarczy, że sprzedawca powie, że wystawił coś czego nie ma, więc nie zmuszą go do wysłania, no bo jak. Jak się nie dogadacie to pewnie skończy się na negatywnych komentarzach i tyle. Bo przecież za 300 zł nie będziecie się przecież sądzić, bo to chyba się nie opłaca. Ale zawsze możecie spytać syneczki jak to jest:-D
 
reklama
Kasiu ja Ci powiem jak to wygląda z prawnego punku widzenia. Gdy ktoś wystawia przedmiot na aukcji zanim dojdzie do zatwierdzenia wyskakuje jeszcze strona gdzie można wprowadzić po raz ostatni jakaś korekte przed opublikowaniem. Wedy zadaniem sprzedawcy jest dokładnie spardzić każdy najdrobniejszy szczegół. Jeżeli osoba sie pomyli w czymkolwiek jego sprawa. Z chwilą wystawienia przedmiotu "podpisuje sie umowę" z ewentualnym kupcem. A gdy taka umowa dochodzi do skutku a w tym wypadku doszła bzdurne są tłumaczenia że ktos się pomylił. Po to jest ten drugi krok aby wszystko sprawdzić. Teraz sa dwie możliwości. Nie robic nic w dalszym kierunku tlko czekac na odpowiedź allegro. Bądź sprawe kierować do sądu. Z tym ze według zasady, {ciężar przeprowadzenia dowodu spoczywa na tym kto twierdzi a nie tym kto przeczy} to właśnie ty będziesz musiała udowodnić wine tej osoby. W tym wypadku jest ewidentna. Sprawa z łatwością do przejścia. Tylko czy jest sens procesowania się w takiej kwocie? dodam że koszty procesowe ponosi osoba przegrywajaca spór.
 
Anetko tylko my poczekamy na allegro i w najgorszym przypadku zostaje nam dochodzic roszczen w allegro nie w sadzie. Takze mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.
 
Witam
U nas juz po choróbsku dalismy rade Bartus na szczęście nie zachorował trzymał dzie dzielnie moja chłopina;-)

Dzis mamy z M rocznice ślubu 12 lat juz kurcze jak ten czas leci:tak:

Pozdrawiam Was
 
trzeba poczekać na ich odpowiedz ale sytuacja jest do rozwiązania. Już podbną mieliśmy. S{kończyło się na tym ze sprzedawca oddał kase i samo allegro wpłaciło na konto pokrzywdzonego te samą kwotę czyli w rezultacie osoba ta zyskała jeszcze :-p:-D
 
Aniu przez to wszystko nie zauważyłam posta ;-) moje gratulacje my będziemy mieć z a 2 tyg 4 lata czyli takie młode kózki w porównaniu z Wami :-D jeszcze raz gratuluje i życzę kolejnych rocznic w jak największej miłości :tak:
 
reklama
Mykam teraz na pół dnia wieeeeelkie porządki mnie czekają. weekend na uczelni a dziś goście i nie było kiedy sprzątać. Amadeuszek ma dziś imieninki wiec nie mogę pozwolić aby goście poznali moją wielką słabość i skrzętnie skrywany sekret - bałaganiarstwo :-p
 
Do góry