reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Na szybko co u nas... abyscie wiedziały że żyjemy ;-)
Drugi tydzień walczymy z grypskiem. Nie pominęła nikogo na dziś dzień nie jest najgorzej tylko te zatkane noski grrrr i ogólnie brak czasu na cokolwiek...
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Przepraszam Was,że się nie odzywam,ale nie mam czasu najnormalniej w świecie:-( Jest tyle spraw do załatwienia na pilno z mieszkaniem-w zw. z tym spółdzielnia,księgi wieczyste czyli sąd,meldunki nasze-z czym jest największy problem bo ja i Marcelek jesteśmy zameldowane na Śląsku i procedura się wydłuża... Do tego jeszcze ekipy remontowe,po prostu mam wrażenie,że wszystko na raz:szok:A do tego mój szanowny M chory na zapalenie oskrzeli i to ja latam i załatwiam,a tatus siedzi z dzieckiem. W ogóle nie czuje atmosfery świąt, nad czym bardzo ubolewam:-:)-( Jutro skoro świt wyjeżdżamy do tesciów,a po drodze jeszcze chcemy odwiedzić cmentarze,także zawrót głowy gotowy. mam nadzieję,że już po Świętach złapie wiatr w żagle,a przy tym i trochę więcej czasu i napisze więcej co u nas. Póki co my z Marcysią zdrowe i oby tak dalej:tak:

Kochane moje życzę Wam spokojnych,rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia! Buziaczkam Was mocniasto i Wasze dzieciaczki kochane!
 
O dziwo wytknęłam nos z kuchni:eek: jakimś cudem:confused2:

Dziewczynki moje drogie... i zajrzalam zyczyć Wam magicznych Świąt...

...by Świeta te były okresem pojednania i spokoju,by wszystkie problemy schowały się gdzieś w kąt ,a Świeta upłyneły Wam w jak najlepszej atmosferze,wszystkiego najlepszego ...góry słodkości i wiele miłości...;-)
 
Ostatnia edycja:
W te święta magiczne, życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!
 
Świątecznego nastroju,
miłosnego podboju.
Seksu w łóżeczku,
pieniędzy w woreczku,
Finlandii na stole,
Porsche w stodole!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt życzy Cloe z rodziką:-):tak:


 
Cześć Dziewczyny!!!

Ja tylko na chwilę złożyć Wam życzenia:tak:
 

Załączniki

  • kartka.jpg
    kartka.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 16
reklama
witam i przepraszam ,że tak się wcinam ale mam pytanko .Proszę powiedzcie jakie rozmiary bucików kupowałyście swoim dzieciaczkom na tą zimę . Interesują mnie zwłaszcza rozmiar na chłopca. pozdrawiam
 
Do góry