reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Podpisuję się pod słowami przyszłychrodziców :-D Wskakuje co dzienni na bb by sprawdzić czy są jakieś nowiny i nic.
Co do wagi - w pierwszej ciąży przytyłam 17 kg a w drugiej 22kg wszystko pospadało ze mnie w ciągu 3 m-cy na dzień dzisiejszy mam wagę 48 przy wzroście 167 i od roku staram się przybrać ale jakoś nie idzie :baffled: zawsze miałam z tym problem wychodzi na to że jedyne rozwiązanie to właśnie ciąża :-D:-p


Melduje że dalej cisza :-D ale jeszcze 4 dni zostały :-D
 
reklama
ehhh mysza pobiegaj troche posprztaj chalupke;p moze cos sie ruszy ja mialam przeczucie dw dzien kiedy mnie do szpitala wyslali ze to niedlugo i jeszcze chate posprztalam i pranko nastawilam heheh a tydzine przed choinke rozebralam zeby potem nie latac z nia heh;p
 
Ha ha ha pamiętam jak z Amadeuszem wzięło mnie na mycie okien ubzdurałam sobie że są godne politowania choć inni tego nie widzieli :szok::szok::szok: myje sobie myje myśląc że następne pucowanie powinno być już po porodzie w końcu jeszcze 2 tygodnie zostały to akurat świat będzie widać tak by mu przeciągów nie robić i co? i trach kolejnego dnia Ami już dossał się do cyca :-D:-D:-D
Te okna coś jednak w sobie mają :-p
 
reklama
Do góry