reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Puk Puk
Hallo hallo
jest tam ktoś???

Jestem na etapie wyboru imion i powstał dylemat w sprawie chłopca Fabianek czy Gracjanek? Oliwierek chce Gracjanka Amadeuszek z kolei Fabianka Piotr i ja sami nie wiemy oba imiona nas urzekły. Chciała bym zatem poznać Waszą opinię i czy w ogóle którekolwiek trafia w Wasz gust. W przypadku dziewczynki bezapelacyjnie Marcelinka.
 
hej dziewczyny nie było mnie na tym wątku ładnych pare lat:zawstydzona/y: jakoś tak zawsze nie po drodze albo czasu brak:baffled: zagladam czasami na mamy z niemiec i to wszystko. Ostatnio sobie obiecalam że jak bede miala wiecej czasu to tu zajrze z czystej ciekawosci :-) ale widzi że sie przeniosłyscie na zamknięty:sorry2: no cóz chociaz na sówaczkach moge pooglądac jak wyglądaja wasze skarby po 4 latach:tak::tak:
 
Mój rozrabiaka
 

Załączniki

  • P1140909.jpg
    P1140909.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 2 096
  • P1140948.jpg
    P1140948.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 2 072
reklama
Do góry