reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Powiedz ze się strulas i nie masz smaka ;-) to samo miałam na weselu a czemu ty nie pijesz napij się asz wkoncu się wkurzyłam i powiedziałam ze nie pije nie szaleje bo mam małego kropka w brzuszku ;-)
 
reklama
Ja im dzis na pewno nie powiem, jak we wtorek sie okaze, ze jest ok to jak sie wkurze to powiem. Juz o paleniu im mowilam, ze nie mam ochoty ostatnio, a zamiast wina kupie sobie piwo 2% i bede pila caly wieczor :-)
 
Ja się dowiedziałam ze jestem w ciąży najpierw w Sylwestra a teraz jak szłam na panieński koleżanki :) ogólnie w takich chwilach najlepsza wymówka jest antybiotyk:) w sobotę wesele i znów będę na antybiotyku hehe ;)
 
Madziolina w Tesco i Auchanie są piwa bezalkoholowe 0,5 % wyglądają i smakują jak te prawdziwe ;) Mój kolega smakosz się nie poznał ;)
 
No i genetyczne umówione na 21.07 na godzinę 9:30 250 zł w zeby i heja banana ;-) jeszcze mówiła ze mogę dodatkowo 150 zł na test pappa a to chyba pobierają krew pepowinowa ?? czy zwykła ode mnie ??
 
Dziewczyny proponuję taką ruchomą listę z wizytami, bo ledwo nadążam, co kiedy która i nie będę widziała za kogo kciuki trzymać :-)

Ja zacznę. Co prawda nie wizyta a badanie, ale zawsze coś :-p Kto chce kopiuje i dopisuje siebie. Jak ktoś nie ma jak, to pisać, będziemy dopisywać :-) Możecie wpisywać godzinę po dacie ;-)



Magda_z_uk 29.06.2015 badanie progesteronu
 
reklama
Do góry