reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Ale z mojej nie z pepowinowej bo to raczej było by niebezpieczne. Tak się teraz zastanawiam po co wogóle się zapisywalam jak wyjdzie coś nie tak to nie potrzebnie będę się stresować :-(
 
reklama
Tak, z Twojej. Badania z krwi pępowinowej ,to już kardocenteza i robię się je na późniejszych etapach ;-) Mnie troszkę przeraża,że lekarze zlecają, ale nie tłumaczą dokładnie o co w tym chodzi. Sama przeszłam to w Pl przy najstarszej córci :nerd: Ja miałam schizę jak czekałam na wyniki Kaji i kiedy u niej wyszło prawdopodobieństwo większe niż wcześniej u synka, już sobie wkręcałam,że coś jest nie tak. Tymczasem wyniki były wciąż wykazujące małe prawdopodobieństwo urodzenia dziecka chorego...ehhhh....nie wiem, czy teraz będę robić. Moja położna jak pyta, czy chcę zawsze zadaje mi pytanie, co mi da ten wynik? Chyba chce mieć pewność,że wiem po co je robię.
 
Magda dobrze ze jesteś dużo wiesz i wyjaśnisz nie chce czytać na necie bo tam zazwyczaj same przerażające informacje . I tak co ma być to będzie ani tym badaniem tego nie zmienimy anie nie zaszkodzimy. Usg ok niech robią jak najczęściej :-) będę miała podgląd na kropeczka :-)
 
Bozienko dziękuję :huh: :* Te kilka miesięcy tak szybko minie,że ciesz się widokiem maleństwa na usg do woli :-) Ja muszę jeszcze długo poczekać nim zobaczę swoje, ale potem mam zamiar chętnie wyrażać zgodę na każde jedno :tak:


Na pierwszej stronie dorzuciłam listę wizyt, także piszcie tutaj kto co i kiedy, będę dodawać po kolei i wykreślać odbyte wizyty :-)
 
reklama
Do góry