reklama

Luty 2006?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez karola7, 6 Czerwiec 2005.

1. karola7

karola7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie zrobiłam test i jest pozytywny! To będzie chybe luty - przynajmniej tak sobie wyliczyłam. Aż nie mogę uwierzyć że udało się za pierwszym razem. To będzie nas już 4!!!

2. LANA

LANA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Karola-ja tak po sąsiedzku z wątku "starających się"-moje Gratulacje!!!!   ;D Po twoim suwaczku zauważyłam ,że masz już jedną dzidzie -ja też , w sierpniu moja dziewuszka skończy 5-lat.Mam pytanko -długo sie staraliście o drugą dzidzie?

3. reklama
  4. klementynka

klementynka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    karola - gratulacje!! :) :)
    a jeszcze niedawno listopad 05 był ostatni w kolejce, ależ ten czas leci!!!

5. LANA

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Karola-jesli chcesz aby Twój suwaczek był widoczny a nie tylko adres to sprubój wstawić przed adresem [​IMG] ,tylko najpierw wejdż na swoje konto i dane publiczne .

6. LANA

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ładnie zginął skrót który napisałam :mad: -jeszcze raz nawiaskwadratowy w nim imgzamknąć nawias a po adresie znowu kwadratowy nawiasa w nim /imgi zamknąć nawias

7. karola7

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzidzię już mam, skończył 2 dni temu 5 lat! A co do starania, to szybciutko sie udało, bo staramy się od maja - więc strzał za pierwszym razem

8. karola7

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z moim suwaczkiem chyba się nie uda bo właśnie doczytałam, że są dla dzieci do 5 roku życia. Ale może dla maleństwa mi się uda Dziękuję za rady

9. Rybka

Rybka Super mama super synka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Karola gratuluję, już niedługo będzie nas tu coraz więcej.

10. reklama
  11. LILITH

LILITH Moderatorka

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    czesc Karola ja rowniez gratuluje!!i my chyba bedziemy mialy podobny termin!!ja mam na 19 luty!!

12. karola7

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam pytanie. Od kilku dni straszliwie boli mnie jedna pierś - dotego stopnia, że dzis kilka razy budziłam się w nocy. Nie pamietam, żeby działo mi się tak w pierwszej ciąży. Czy Wy też macie podobnie? A może wiecie co to takiego. A może powinnam pójść do lekarza?

Poleć forum