reklama

Luty 2006?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez karola7, 6 Czerwiec 2005.

1. karola7

karola7 Fanka BB :)

Właśnie zrobiłam test i jest pozytywny! To będzie chybe luty - przynajmniej tak sobie wyliczyłam. Aż nie mogę uwierzyć że udało się za pierwszym razem. To będzie nas już 4!!!

2. LANA

LANA Fanka BB :)

Karola-ja tak po sąsiedzku z wątku "starających się"-moje Gratulacje!!!!   ;D Po twoim suwaczku zauważyłam ,że masz już jedną dzidzie -ja też , w sierpniu moja dziewuszka skończy 5-lat.Mam pytanko -długo sie staraliście o drugą dzidzie?

3. reklama
  4. klementynka

klementynka Fanka BB :)

karola - gratulacje!! :) :)
    a jeszcze niedawno listopad 05 był ostatni w kolejce, ależ ten czas leci!!!

5. LANA

Karola-jesli chcesz aby Twój suwaczek był widoczny a nie tylko adres to sprubój wstawić przed adresem [​IMG] ,tylko najpierw wejdż na swoje konto i dane publiczne .

6. LANA

No ładnie zginął skrót który napisałam :mad: -jeszcze raz nawiaskwadratowy w nim imgzamknąć nawias a po adresie znowu kwadratowy nawiasa w nim /imgi zamknąć nawias

7. karola7

Dzidzię już mam, skończył 2 dni temu 5 lat! A co do starania, to szybciutko sie udało, bo staramy się od maja - więc strzał za pierwszym razem

8. karola7

z moim suwaczkiem chyba się nie uda bo właśnie doczytałam, że są dla dzieci do 5 roku życia. Ale może dla maleństwa mi się uda Dziękuję za rady

9. Rybka

Rybka Super mama super synka

Hej Karola gratuluję, już niedługo będzie nas tu coraz więcej.

10. reklama
  11. LILITH

LILITH Moderator

czesc Karola ja rowniez gratuluje!!i my chyba bedziemy mialy podobny termin!!ja mam na 19 luty!!

12. karola7

Mam pytanie. Od kilku dni straszliwie boli mnie jedna pierś - dotego stopnia, że dzis kilka razy budziłam się w nocy. Nie pamietam, żeby działo mi się tak w pierwszej ciąży. Czy Wy też macie podobnie? A może wiecie co to takiego. A może powinnam pójść do lekarza?

Poleć forum