reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

geniusia, tyle dobrze, że już nie musicie się 3dniówki obawiać.

ania_kropla, śliczna Dziewczynka! :-)

kurczak z rożna mmmmm :-):-):-) smacznego ;-). ja dziś piekłam szarlotkę bezmleczną i bezjajeczną, bo mi się ciasta zachciało. znalazłam w necie kilka przepisów i muszę wypróbować. jutro najpierw zjem pół blachy tego ciasta hahaha, a później upiekę kolejne z listy :tak::-D.
 
reklama
Antila zastanawiam się nad przycięciem małej grzywki tak żeby jej do oczu nie wchodziła (bo już wchodzi), ewentualnie jakieś spinki trzeba będzie zakupić, ale śmiesznie ta jej czupryna wygląda, bo z tyłu i po bokach ma wytarte włoski, krótkie i proste, a na czubku głowy taka niesforny gąszcz...

dzisiaj kupiłyśmy dwie czapeczki późno-letnio-jesienne, bo po upałach okazało się że wszystko za małe...
 
O kurczę cześć dziewczyny:-):-):-)
Olcia myślałam o Tobie, jak tam sprawy, układa się z BB?
Cyśka buziak wielki:-)
Aniu u nas łysina, ale czapeczki również za małe, muszę pogrzebać w szafie czegoś większego poszukać
 
geniusia, szarlotka wyszła ok. przyzwyczajona do wypieków na maśle, czuję różnicę, ale dobre i to, jak nic innego nie można. pocieszające jest, że gdyby okazało się, że dziecko w starszym wieku nadal nie może białka, to takie ciasto będzie dla niego super. niestety, trochę mi się z radości, że mam przepis pomieszało i upiekłam je na Plancie, a przecież ona jest do smażenia, a nie wypieków :rofl2::rofl2:. przypuszczam, że na innej margarynie ciasto będzie lepsze w smaku. przepis stąd: szarlotka na kruchym spodzie
dziś nie miałam czasu, ale jutro piekę dyniowe, bo już w kuchni czeka na mnie piękna pomarańczowa dyńka :-).

ania_kropla, u nas też dużo czapek ciasnych. zresztą ubrania też co chwilę odkładam, bo małe. rosną nam dzieci :-).

OlciaLolcia, cyśka, witam się :-).

mój mały chłopek od dwóch dni maruda :-(. w nocy budzi się prawie, że co godzinę i tylko cyc go uspokaja. w dzień malutko śpi i budzi się z płaczem :-(. i co mnie dziwi nagle zaczął płakać i wiercić się przy rozbieraniu i ubieraniu. nie umiem sobie z nim poradzić, bo on bardzo mobilny jest, a jeszcze ten płacz do tego...



edit:
geniusia, przeglądałam dziś jedną z tych dzieciowych gazet i była krótka wzmianka o 3dniówce. teoretycznie można złapać ją 2 razy w życiu, bo podobno wywołują ją 2 różne wirusy. ale ponoć rzadko to się zdarza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zaglądam tu z WIELKIEGO sentymentu i podczytuje.Ale pisać na bieżąco nie dam rady.Wystarczy mi ogarnianie zamkniętego forum i FB.Matko ile ja czasu w ciąży spędziłam na BB...Aż łezka mi się kręci jak wspominam...ech...jakaś strasznie sentymentalna się ostatnio zrobiłam.
 
Do góry