reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

NADIKA super, że nic nie wyszło rakowego. dalej trzymam kciuki &&&&& bedzie dobrze. a jak odstawianie od cyca?
NACIK fajny wózeczek. mnie też by wypadało... ale kasy brak bo pokoik Lence robimy. eh... w totka muszę zacząc grac :p
 
reklama
Dzisiaj na mega spontanie nabyliśmy spacerówkę Maclaren Triumph. Używana w dobrym stanie. W sumie za wiele o niej nie wiedziałam (tzn. nie sprawdzałam specyfikacji) ale myślę, że się sprawdzi. Kosztowała 200zł. Myślicie, że się opłacało?
Tak się prezentuje:
1497482_189302657937286_2046978481_n.jpg
 

Załączniki

  • 1497482_189302657937286_2046978481_n.jpg
    1497482_189302657937286_2046978481_n.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 37
Smoniczka- ja tam ekspertem od wozkow nie jestem, ale chyba to udany zakup:-) maclareny to drogie wozki:-) ale prezesowej sie zapytac musisz ona w wozkach oblatana jak malo ktora :)
Domik- to jakies zdjecie gotowego pokoiku nam tu wstawisz, zeby sie pochwalic ciotkom, co nie?:-)
a u nas dzisiaj cudna pogoda byla przez caly dzien, bylismy 4 godziny na spacerze:-) nakarmilismy kaczki I labedzie nad rzeka, bylismy na placu zabaw I w parku, I wrocilismy do domu tylko dlatego, ze psa trzeba bylo na dworek wyprowadzic:-) uwielbiam takie dni. Kluska dotleniona wiec z zasnieciem tez problemu nie bylo:happy2:
 
SMONICZKA fajny wózek. z pewnościa się zprawdzi.

MARTIK jak skonczymy (a nie wiem kiedy to będzie:no:) to wstawię. na razie mamy pomalowany pokój, panele, tapeta, dywanik i ramki:-D meble wybrane ale czekam na trzynastke i właśnie się dowiedzialam, że w tym miesiącu nie będzie:wściekła/y: a ja chciałam kupic wózek dziecku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
martik Ty naprawdę mieszkasz w innym kraju!! :wściekła/y: bo my dzisiaj spacerowaliśmy sobie - od sklepu do sklepu w Killarney - w deszczu!!! :wściekła/y:
pojechaliśmy sobie przez góry dzisiaj i po huraganie wygląda okropnie :/ tyle drzew pokładzionych, że brak słów. to co blokowało drogi i zagrażało to pewnie od razu sprzątali no ale nadal sporo tego zostało. no ale to dopiero tydzień po huraganie więc jeszcze sporo czasu minie zanim to dojdzie do ladu
 
nacik fajny wózek:)
smoniczka myślę że zakup udany - dobrej firmy wózek.
Nam się udało w zeszłym roku w wakacje kupić spacerówkę PegPerego używaną za 100zł. Nadażyła się okazja i kupiliśmy i nie narzekam:)

Co do odstawiania od cyca to myślałam że będzie gorzej. Ostatni raz Daniel dostał cyca w piątek przed spaniem. Płakał dwie nocki ale nie za dużo, po ululaniu zasypiał. Jak na razie jest bez mleka bo nie chce żadnego pić. Kaszki też idą słabo więc staram się nadrabiać jogurtami, płatkami ale za dużo ich nie zje. Dzisiaj w nocy przebudził się tylko dwa razy na chwilę, dostał herbatkę z niekapka i spał dalej. Wkońcu zaczął w nocy przesypiać bez pobudki 4-5 godzin, wcześniej co 1,5 godz się budził.
 
Nadika u Nas było to samo jak Tymcio był na cycu...co chwilę pobudki, a teraz wypija mleka raz albo dwa i to takiego rozwodnsaionego mocno i śpi dalej :-D tylko niestety przez to picie się czesto przesikuję...

smoniczka spacerówka fajna i oby sie spisywała dobrze :-)
 
Nadika- to jestescie na dobrej drodze :)
Nacik- Szymon tez wciaga czasami ze 2 butle po 180 ml w nocy, a przesikal pieluche doslownie raz. Jakos malo sikajace dziecko mam:-)
Kupilam wczoraj klusce buty, w domu otwieram pudelko a tam jeden z butow ma inny kolor... ale sie wpienilam. Nie roznia sie bardzo ale ja widze roznice. A laska mi nie pokazala drugiego tylko od razu spakowala pudelko do torby, a ja tez nie pomyslalam zeby sprawdzic, przymierzylam jeden byl troszke za duzy wiec uznalam ze sa super :-D I teraz czeka mnie wyprawa do sklepu znowu:realmad:

Szymonku wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin :) Duzo zdrowka, usmiechu I gory zabawek. Buziaki od Szymona:-D
 
SZYMONKU, KAJTUSIU I FRANUSIU NAJLEPSZEGO !!! :*

fajnie, że odstawianie od cyca Wam tak gladko poszło. w sumie moja miala 6 tygodni jak zakonczylismy cycowanie ale tez nie robiła żadnych cyrkow. ważne dla niej było zjesc, a zczego to bez różnicy:-D

Lenka miała taki dwutygodniowy okres niedawno jak jadła 2-3 razy w nocy to też musiałam ja przebierac bo pampers aż kipiał. ale tak to je raz w nocy i nie ma problemu z tym. za to w dzień pije okropnie. woda idzie hektolitrami i lejeeeee jak nie wiem co:-D
 
reklama
Nadika fajnie, ze odcycowanie wam idzie dobrze :)

U nas też jedna flacha w nocy. U nas jak u Domik, nie ważne z czego leciało mleko, ważne, że leciało :) A cycowaliśmy do 4 miesiąca.
 
Do góry