reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Kupiony :-D
Espiro Active w kolorze Titan
i-espiro-active-07-szary-spacerowy.jpg
Miałam chrapkę jeszcze na Magic ale 170 zł więcej i ten miał więcej za. Ale chyba największą wada są wąsko kółka. Musze się nauczyć z Nim chodzić...
 

Załączniki

  • i-espiro-active-07-szary-spacerowy.jpg
    i-espiro-active-07-szary-spacerowy.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 29
reklama
400 zł czyli jak na spacerówkę jeszcze nie tak dużo.

Jesteśmy po pierwszych testach i na razie pozytywnie. Jedno co to przez to,że ja stawiam duże kroki to potrafię walić w kółka ale prowadzi się lekko i fajnie.
 
przepraszam że dopiero piszę ale od piątku odstawiam młodego od nocnego karmienia więc mało spałam i przez weekend nie miałam czasu nawet laptopa uruchomić a w tel nie chce mi działać BB.
Dziękuję za zainteresowanie :* tak więc biopsja nic złośliwego nie wykazała,żadnych komórek złośliwych więc podejrzewam że te zmiany w piersi to torbiele jak mój gin wcześniej mówił a onkolog mi nawet nie powiedziała co to za guzki, myślę że głupio jej było bo od samego początku twierdziła że to nie torbiele tylko cos rakowego. No ale w dalszym ciągu mam guzki pod pachą, to chyba węzły chłonne powiększone i tym razem biopsja z tego guzka i 27 wynik tak więc w dalszym ciągu proszę o kciuki. Wkurza mnie ta onkolog bo zamiast od razu zrobić biopsję z tego guzka i bym już wszystko wiedziała to muszę jeszcze czekać 2 tyg. W sobotę jadę do innej onkolog, jakas profesor z Poznania która raz w m-cu przyjmuje w moich okolicach. jestem ciekawa co ona mi powie.
 
Nadika super wieści, trzymam kciuki za kolejny wynik, a powodzenia z odstawianiem!!!

nacik fajnie wygląda ten wózek, ja mam po Zosi xlander xs i teraz jeszcze na zimowe ubieranie jest na Jaśka mam wrażenie za maly,moja kluska swoje waży do tego kurtka i nie ma miejsca. Musze chyba pooglądać jakieś używane wózki bo na nowy brak kasy

bylismy dzisiaj na placu zabaw, Jaśko zjeżdżał ze zjeżdżalni, huśtał sie ze mna na oponie, bujał na koniku, kręcił na karuzeli i był w ciągłym szoku hehe przyszliśmy do domu , zjadł i padł sam w kojcu na drzemkę
 
Nadika- wszystko bedzie dobrze I kolejne wyniki rowniez nic groznego nie wykaza :-) trzymam kciuki I zycze duuuzo sily. I oczywiscie powodzenia w odstawianiu od cyca:-)
Patik- ja bylam kilka razy z Szymonem na placu zabaw I on za kazdym razem jest w takim samym szoku;-) najbardziej podobaja mu sie hustawki:-D
Nacik- jak tam powiozlas juz Tymka nowa fura na spacerek? fajny wozek I faktycznie cena calkiem przyzwoita:-)
My po imprezce urodzinowej, Szymon budzil sie co chwilke w nocy tak biedactwo przezywal mocno. Wszystko sie udalo, goscie dopisali, torcik byl smaczny... z glowy na rok sesesese:cool2:
 
Nadika kciuki mocno zaciśnięte! &&&&&&&&& Może ten inny onkolog od razu Cię uspokoi i tego Ci życzę.

Martik wózek już wypróbowany kilka razy ;-)
Do zdecydowanych plusów zaliczam wagę, kompaktowość zdecydowanie minus to to,że kółka są dość wąsko a ja jestem dość wysoka i muszę sie jeszcze przezwyczaić. No i plastikowe kółka:confused2:
Generalnie Tymek już w nim spał i było ok :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej
ja nadrabiam po zakręconym u nas czasie ;-)
plac zabaw zachwyca i naszego szkraba :D no ale on od urodzenia "przesiadywał" na placu zabaw ze starszym bratem :-D no a dzisiaj to wszyscy podziwiali krzyk Julka jak go wyciągałam z huśtawki. siedział tam już pół godziny i nadal nie chciał wyjść...
 
Do góry