reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Cześć
A my nadal w cycowym nałogu :-).

Wczoraj w nocy mieliśmy jazdy, bo idą kolejne zębole (?) Straszliwie płakał i odpychał mnie jak chciałam wziąć go na ręce.Ale tak do północy,a później spał.Chyba maść zadziała - Dentix ( jakoś tak ).

Dziś pobudka o 7-mej, i gada,gada,.... :-) Łazi dookoła stoła...

Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Byłam dzisiaj na wizycie u tej prof. onkolog z Poznania i najprawdopodobniej w czwartek (jak będzie miejsce) jade do Poznania do kliniki onkologicznej na kolejną biopsję tym razem gruboigłową, mammografię i USG. Boję się że jednak mam raka ;/// nic mi nie powiedziała konkretnego bez badań ale raka też nie wykluczyła ;/
 
Nadika - kochana wiem że to wszystko przeraża, i myśli masz najgorsze ale poczekaj na te badania. Lekarka widać chce by dokładna, chce mieć pewność, nie powie Ci też że jest ok, jak nie zrobiła badań. Trzymaj sie dzielnie! A w końcu jest ten wolny termin na czwartek?
 
reklama
Nadika trzymamy kciuki i masz od nas na osłodę tych stresów pączki :)

IMG_20140227_083535.jpg

Smacznego :*)
 

Załączniki

  • IMG_20140227_083535.jpg
    IMG_20140227_083535.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 25
Do góry