reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Oj ja też bym się wkurzyła!!!

Cześć Dziewczyny, właśnie wyciskam sobie sok z buraków, jabłek i pomarańczy, mniam :) zaraz kontynuuje zakupy internetowe dla Małej. Znów bardzo słabo czuje ruchy, czasami widzę tylko jak brzuch się rusza ale bie czuje tego w ogole, no ale w pon u lekarza wszystko było ok wiec nie będę się zamartwiac :)
 
reklama
made spokojnie wszystko jest ok moja tez przez dobry tydzien mnie straszyla mowilam tez mojej poloznej tez mnie uspokoila ze to zalezy od humoru dziecka:-) moze ma lenia :-) juz sa na tyle duze ze ujawniaja sie w nich indywidualnosci :-) ale czujnym trzeba byc, moja mala od wczoraj sie uaktywnila i szaleje ostatnio testuje na niej kolysanki ktore jej do gustu przypadna to te bede jej puszczac tez po porodzie :-D
 
Cześć Dziewczyny!
Przede wszystkim bez wyjątku każdej z Was z osobna bardzo dziękuję za życzenia !
W teatrze było spoko fajnie tylko w miarę krótko. Zazwyczaj jak chodzimy to 1,5h-2 o tak lekko a tu godzinka, bez żadnej przerwy i już.
Byliśmy na "Małżeński Paryż Dakar".
Z czego się ucieszyłam to to że udało mi się ubrac w taką materiałową sukienkę wiec nie musiałam nic kupowac i kombinować na ten wieczór :tak:

Ale niestety totalnie straciłam humor po powrocie.

Bo powiedziałam mojej mamie w ciągu dnia by nie mówiła ojcu, że przychodzi do Julki bo nie życzę sobie jego obecności tutaj jak nas nie ma w domu ( powodów jest wiele ) no to się trochę zdegustowała ale zgodziła się.

Przyszła sama wszystko ok, po spektaklu dzwonię do niej , że zaraz już wracamy, wróciliśmy Julka spała ale się obudziła po parunastu minutach no to matula się zaczęła powoli ubierać i mój mąż ją odwiózł.
No to ja pytam Julki czy fajnie było, w co się bawiły bo jak wychodziliśmy to było trochę płaczu) a ona mi na to " Z dziadkiem puzzle układałam, a babcia siedziała i patrzyła"
No myślałam, że mnie **** strzeli:angry::angry::angry:

Napisałam sms do ojca, że nie życzę sobie jego niezapowiedzianych wizyt zwłaszcza podczas moich nieobecności to chyba się poskarżył mamie bo od środy nie dzwoni (a potrafiła codziennie)


I tak jutro wieczorem mamy ( albo mieliśmy) wyjście andrzejkowe do naszego dobrego kolegi gdzie mu obiecaliśmy dwa miesiące temu, że będziemy a my opieki nie mamy bo jedni dziadkowie bardziej zakłamani od drugich!!:angry::-(

vanilijka - cena dywanika myślę, że naprawdę ok patrząc na jego wielkość i wzór.

rożek - ja miałam po bratankach ale u nas było tak ciepło, że po szpitalu poszedł w kąt bo był za ciepły.

przywiozłam go z działki i wyszykuję na wszelki wypadek dla drugiego ale teraz też mamy strasznie ciepło - nawet po remoncie cieplej bo zamieniliśmy kafelki na panele, więc przypuszczam, że sytuacja się powtórzy:tak:

prezenty - u mnie tez oczywiscie problem jak co roku. Ale tylko dzieciakom i rodzicom kupimy coś "extra" ( pomogli sporo finansowo" przy remontach w tym roku) a reczta to albo bombonierka albo kawa. Od dziś w top markecie czekoladki Lind za 15 zeta te spore opakowanie - jego regularna cena to chyba ok 25 zł więc chyba jutro zahaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Anianka tez ladnie. Dziadkowie boscy :/

Wczoraj moj synek byl niedobry, a dzisiaj aniolek. Uwielbiam go. Caly dzien zajmije sie sam.
Dwie pralki wypralam, powiesilam, zlozylam pranie, zrobilam obiad, poprasowalam resztke rzeczy mlodej i koszulki synka, zeszlo mi sie lacznie pewnie ze 3-4h, umylam kibelek, posprzatalam w kuchni, w pokoju. Wlasnie usiadlam i go chyba zawolam ze swojego pokoju bo az dziwne ze tak sie zAchowuje. :))))) jestem zadowolona z niego.
 
Fioletowy boski dla dziewczynki. Mi sie podoba jeszcze ten zielony z zygzakiem.

Monia, ja też go chyba wezmę dla Baski bo przeczytałam,ze moze służyć potem jako mata do zabawy wiec praktyczny bedzie bardzo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry