reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ŁZS-kremy

Właściwie to tak, jak tak robię u siebie :( mój Mały nie miał lzs tylko suchość, wtedy też lekarze powiedzieli że ma uczulenie na mleko ale to już dłuższa historia... Kochana przykro mi, że Wam nie pomogłam :( wiem, że Wam ciężko, trzymam mocno kciuki, żeby to dziadostwo ustapilo u Malutkiego. Jest duża szansa, u mnie to już chyba mogę liczyć tylko na chwilowe zniknięcie. Popatrze sobie na ten specyfik o którym wspomnialas i spytam jak bede ok 18 sierpnia u tej doktor trycholog czy ona polecila by coś na lzs w okolicach twarzy. Coś tam sciemnie że ogolnie chcialabym wiedzieć. Napisze Ci w wiadomosci prywatnej jesli powie mi cos konkretnego :) wszystkigo dobrego :)
Dziękuje Ci kochana :). Trzymaj sie mocno :).
 
reklama
Mieszkam w Niemczech i trafiłam tutaj z podobnymi problemami do lekarza dzieciecego kiedy nasz mały miał 3 miesiace. Tutaj od razu zrobili analizę kupki - okazało się, że w jelitach jest kliebsella. Wymazy ze zmian nic nie pokazały. Nasza lekarka powiedziała, że to dosyć częsta bakteria która daje taki obraz kliniczny jak AZS. Po przeczytaniu różnych informacji na polskich stronach stwierdzam, że żal mi mam w Polsce bo wiele nawracających problemów ptł ŁZS ma innś przyczynę . Leczone są skutki a nie powód. My mamy półroczną batalię probiotykami, które zasiedlą jelito i sam organizm ma się pozbyć tej bakterii. Efekt lepszej skóry pojawił się po ok 2 tygodni od rozpoczęcia kuracji. W naszym przypadku analiza kupy wykazała również nieszczelność jelit - czyli wszystko to co na ciele bierze gdzieś swój począte.
Trzymam kciuki za mądre analizy stanu zdrowia Waszych dzieci! ps używam teraz maści linomag plus robię kompiele z dodatkiem krochmalu - poprawa razem z kuracją probiotykami niesamowita
 
Na łzs najlepsze jest zasuszanie np hasko puder w płynie fioletowy i srebro koloidalne niejonowe. Do tego gencjana do kapieli i probiotyl latopic (u nas pomoglo na 101%) przy zabkowaniu, szczepieniu i infekcji plamy moga sie pojawiac lub pogarszac.
 

Podobne tematy

U
Odpowiedzi
6
Wyświetleń
661
użytkownik 191
U
U
Odpowiedzi
24
Wyświetleń
1 tys
użytkownik 191
U
U
Odpowiedzi
6
Wyświetleń
4 tys
Do góry