reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Magnez i witaminy

Tangerieme

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mamuśki z brzuszkiem jaka dawkę magnezu przyjmujecie teraz? I jaki jest najlepszy? Mam magnez ktory ma ponad 52 mg gin kazał brać i po 3 dziennie. A gdzieś wyczytałam ze dzienna dawka w ciazy to 400-600. Jeszcze takie upały są. Codziennie tez pije kawe.

reklama

Umbi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nigdy sie tym za bardzo nie przejmowalam. Zauwazylam,ze moj oragnizm sam sobie swietnie reguluje i daje znac, co mu potrzeba. W zimie wlasnie zaczelam brac olej z wiesiolka, ale nic nie zauwazylam. Potem lecytynke na pamiec.

Nie lubie brac lekarstw, pigulek, zawsze wydaje mi sie, ze to syntetyk. Jem czesto mrozone warzywa, z owocami to roznie. Podobnie, nie przepadam za jablkami, a szczegolnie za posmakiem po nich i takimi dziwnymi zebami, brrrrrrr.

Jeśli chciałabyś wprowadzić do swojej diety jakiś dobry suplement, to polecam sok z aloesu. Aloes wspomaga ochronę żołądka i znacznie łagodzi wszystkie podrażnienia jakie mogą się pojawić. Jest naturalnym lekarstwem na schorzenia takie jak wrzody, zespół jelita drażliwego czy refluks. Jak również oczyszcza."

flesia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
w mamadha premium miałam magnez i już nie brałam innego to mi wystarczyło, wolałam właśnie taki zestaw brać niż każda rzecz osobno, zresztą moj gin też te witaminy polecal. Magnez zapobiera skurczom i też lekko rozluźnia.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 1
N Potrzebuję porady 11
C Potrzebuję porady 4
malinka1000 BB położna radzi mamom 12

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry