reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

dzięki dziewczyny ....:-)
tak sobie myślałam że może założyć temat gdzie będziemy pisac o nadchodzących imprezach??;-)


no my się już prawie wyrobiliśmy... ehhe
jeszcze tylko de volaje zostały i tort do zrobienia i chyba już będzie wsio...
aaa jeszcze rosołek... :tak:

no i możemy spać spokojniue... jutro tylko popodgrezewać w piekarniku i już:laugh2:

sroczka , no nasz też skromny , tak z 20 osób przyjdzie... chyba...
oficjalny dopiero będzie kościelny:-D:tak:
a wy lepiej zaplanujcie datę .. hehe
my mieliśmy mieć kościelny już dawno , ale wtedy akurat wypadała końcówka ciąży z Vi a ja nie chciałam z brzuchem iść do ślubu więc odłożyliśmy ...
a teraz uznaliśmy że nie ma narazie czasu więcweźmiemy właśnie cywilny a kościelny wkrótce:-p
 
reklama
Witam dziewczyny. Jak tam mija wam dzień? Ja już zaliczyłam z rana małe co nieco. Dzidzi mi daje popalić chyba jej nie smakowało śniadanko.
 

Ja właśnie jem śniadanko, od rana tylko mdłości. O 13 lecę na basenik a potem z Mamą będę ruskie robić a w domu rosołek. Zobaczymy jak to wszystko mój żołądek wytrzyma.






 
Dzień doberek ;)
Ja też dzisiaj w miarę dobrze.Odkąd staram się nie dopuszczać do uczucia głodu to i mdłości odrobinkę mniejsze.
Już się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia bo to będzie już 8 tydzień :D
W weekend mam wesele ale nie chcę mi się iść.
ViKamcia - dużo szczęście dla Waszej czwórki :)****
 
Hejka :-)

Mnie od rana głowa boli i jakoś tak ogólnie źle się czuję :-(

ViKamciaG - Wszystkiego najlepszego !!! Udanej zabawy ! :tak:
Misia89- Zazdroszczę Ci tego baseniku ja już tak dawno nie byłam :zawstydzona/y: w pierwszej ciąży często z mężem chodziliśmy teraz też bym chciała ale z czasem gorzej bo M w pracy do 18 a potem to już się nic nie chce jedynie weekendy zostają
 
Misia na basen:szok:? Gdzieś czytałam, że na początku ciąży nie wolno.
Do mnie dziś przyjedzie mamusia i też będziemy robić pierogi:-). Tak się zastanawiam czy jej już powiedzieć o ciąży, czy to jeszcze za wcześnie?
 
reklama
wrocilam od lekarza, no i moj gin powiedzial mi ze skoro ja mam cykle nieregularne to wszystko ok, poprostu nie wiadomo kiedy zaszlam w ciaze no i to powiedzial ze skoro nie ma zzrodka to sie zdarza przy moich cyklach , pokazalam mu usg z poniedzialku i powiedzial ze uroslo od tego badania, moj gin nawet powiedzial ze cialko zolte jest a tamten to NIC no i mam sie zjawic za tydz :) aaa i wg mojej ost @ jestem w 7tyg a wg usg 6t :)
odrazu lzej na sercu :) teraz tylko mam nadzieje ze nast razem poslucham serduszka albo chociaz zobacze zarodek :)
 
Do góry