reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

witam po weekendzie
u nas już w zasadzie jesiennie, dopadł mnie sprzątacz, więc ciągle coś sortuje układam i sprzątam
czy ktoś czytał 50 twarzy greya? fajne? bo nie wiem czy zamówić sobie z Pl
wikasik ja mam takie proste Baby Carriers Product List (Tomy UK)
kingutek nie jesteś zła matka!!!!Po uderzeniu w głowę dziecko nie powinno zasypiać od razu, bo nie wiesz jaki uraz doznało przez ok 20 min sprawdzasz reakcje czy dziecko zachowuje się normalnie, no bo jak zaśnie odrazu to przecież nic się nie dowiesz i w przypadku bardzo poważnych urazów można się nie obudzić. W sumie przy jakiś poważniejszych uderzeniach lepiej się konsultować z lekarzem. Ale to była zwykła "baśka" więc nic maluchowi nie będzie;-)
byliśmy z naszą trójką na zakupach i nawet nieźle było, a kiedyś ciężko było z jednym cokolwiek załatwić:-p
pieszczoszka &&&
życzę miłego dnia majówki
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie! ostatnio nie mialam czasu na bb wiec juz nie jestem w stanie was nadrobic.
U nas skokiem była chyba ta niechec do picie mleka o ktorym wam pisalam, bo od 2-3dni wszystko wrocilo do normy i normalnie chwyta butelke bez krzyku.
Ogolnie wszystko wporzadku, w sobote po tych wszystkich makijazach i pazurkach zrobilam przeglad szafy malej i odłozyłam wiekszosc ciuchow bo za male i została tylko taka mala "kupka" dobrych rzeczy tak wiec czas okupic dziecko w cos wiekszego i jesienno-zimowego co posluzy przez kolejne 3 miesiace. Jak te dzieci szybko rosna :-) dopiero nosila56 a juz teraz wchodzi w 68-74
Za potrzebujace &&&&
Pieszczoszka-wytrwałosci
 
No właśnie rosną co prawda Amelka urosła tylko 8 cm może 10 cm ale przy wzroście startowym 50 cm to chyba w normie i też już z części ciuszków wyrosła ,a część to letnie ubranka i chyba ich już nie wykorzystamy.I tak fajnie bo nosi jeszcze niektóre rozmiar 56 (te zawyżone ) no i 62 ,No ale jesień i też pokupiłam cieplejszych ciuszków:-)
 
Witam się:-)
Ali spi wiec mam chwile dla siebie... jutro jedziemy zawieść go do teściów a ja bede mogla na spokojnie posprzątać mieszkanie. Chociaż nie ukrywam że weny brak:confused2:
 
hej a u nas dziś noc nie ciekawa mały się spinał prawie całą noc i co godz cyc i tak w kółko chyba go baczki męczyły a dziś jest marudny jak nie wiem nic nie mogę zrobić :(
 
Kasiula łącze sie w bólu;)
Sprawdzałam te skoki i obecnie powinno świecić słoneczko :wściekła/y::angry: jestem w 21 tyg wszystko pięknie, skok przed nami a tu taka niespodzianka:crazy: To co będzie jak połączy się skok + ząbkowanie:eek: Jezusie kochany oszaleje chyba:-(
 
Witajcie Kochane,
weszlam wczesnie i musialam uciekac,bo mi sie 2 syreny w domu wlaczyly :-p
Teraz tylko napisze co u nas,potem Was doczytam bo musze przeslac dokumenty do pracy meza.
U nas dobrze-dzieciaki mi polegly bez zadnego problemu,chociaz nie jest idealnie...Leo zaczal budzic sie po 23-24 na jedzenie i potem wytrzymuje tylko max.5h:confused2:Moze to jakis nowy skok? W srode rano pediatra,a potem szczepienie.Zobaczymy ile wazy ten paczuszek - na zamknietej galerii dodalam 2zdjecia ;-)
Mnie jakos nie za ciekawie brzuch boli,a raczej podbrzusze i cos tam sie nieciekawego na dole dzieje,kolo blizny po cc mi spuchlo,boli jak na @ a mialam 2 tyg temu i wogole cos nie za ciekawie-nawet z mezem sie nie przytulam od dawna bo ostatnio bolalo,oj bardzo bolalo:-(Do gina moge isc dopiero w przyszlym tyg,bo S dostal wiecej zmian i w tym nie bede miala nawet samochodu.Tak wiec wrzesien czeka mnie lekarski,pelen wizyt,badan i wogole :baffled:Nawet staruszki sie trzymaja lepiej ode mnie :-D
Ale nie ma co narzekac,bedzie dobrze.Reszta bez zmian.Potem Was doczytam,co by to nie byc egoistka pelna geba ;-);-);-)
 
Kasiula-zeby Adasiowi szybciutko przeszlo &&

Moja malutka nawet po szczepieniu grzeczna,gada sobie smieje sie calkiem inaczej sie zachowuje jako po 1 szczep.Jutro jedziemy do kolezanki na wies na kilka dni,pogoda jest ladna to bedziemy calymi dniami na powietrzu,dobrze nam to zrobi:-)
 
reklama
sposoby na łagodne ząbkowanie:

1)przecieranie rumiankiem
wystarczy jałowy gazik owinięty wokół palca i zwilżony w letniej herbacie rumiankowej.Taki prosty zabieg łagodzi stan zapalny rozpulchnionych dziąseł.

2)delikatny masaż
do tego zabiegu przyda sie zamoczona w przegotowanej letniej wodzie tetrowa pielucha lub specjalna silikonowa szczoteczka nakładana na palec.Masowanie powierzchni dziasełek delikatnymi okrężnymi ruchami przynosi ulgę .

3)smoczek z wypustkami
ssanie takiego smoczka uspokaja i pomaga maluchowi uporać się z dokuczliwym swędzeniem .

4)elastyczny gryzaczek
wypełniony zelem lub wodą.Wyposazony w wypustki i wygodny uchwyt (wczesniej schłodzic w lodowce)

5)zel przeciwbolowy
np.Calgel,Dentinox
maja działanie znieczulające

6)herbatki ziołowe
hipp,bobovita. Uspokojająco działa np.herbatka z melisy po 4 mies.zycia

7)przy bolesnym ząbkowaniu
czopki viburcol
panadol baby
 
Do góry