reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
witam się po przerwie....
u nas dużo się dzieje mały do szkoły, Alexiątko jest już na mm bo się nie najadał a teraz to szczęśliwie butle zasuwa:tak: okdurzam też związek z mężem także trochę zaczeliśmy wychodzić, ale mi piwko smakowało:-D
dzień doberek na fb:-)
super wikasik!
bea jak przełożysz to się nic nie stanie, lepeij dmuchać na zimne:tak: u mnie też lekarz nie bada to norma w anglii:-)
pieszczoszka mój mały czasem boi się zbyt nagłych ruchów, a pamiętam jak Alan jak miałam mokre włosy to wył że ło....
no i fajnie że jakoś Wam się układa:tak:
as mam nadzieję że Karolinka lepiej ale miałyście przeżycie
przepraszam że wszystkim nie odpisuje ale nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić:no:
potrzebującym &&&&
ale jestem szczęśłiwa że moje cycki już tylko do macanek służą:-D:-D:-D
 
Witam deszcz pada byłam na klachach u koleżanki .M wraca dziś do roboty tacierzyński właśnie się skończył ,a tak fajnie było czasem małą ojcu podrzucić nie musiałam korzystać z okna życia;-).Kugela ja też lubię karmić małą ale cycuś to zaczyna być za mało pamiętaj można i do 3 lat karmić choćby jedynie wieczorem to taka więcej pieszczota :-D.Te przestrachy na jakieś dźwięki to efekt tego skoku co go teraz nasze maluszki mają.Odpukać Amelianka ma tylko chwile skokowe i wtedy potrafi się drzeć jakby ją kto ze skóry obdzierał ,a tak poza tymi momentami dużo się śmieje ale gaworzy bardzo ubogo przeważnie aeu lub mu no i kaszle na niby gdy się nią nikt długo nie interesuje.
 
fajnie,ze Seba ma prace ale od 7:00 go nie ma.... pracuje sie tyle godzin za marne grosze co za kraj.
a w piekarni jak był kierowcą to miał praktycznie takie same pieniądze ale o 12 już był zawsze w domu
 
hej dziewczyny;-)
potrzebuję porady, a właściwie to tylko chce zasięgnąć Waszej opinii..
ile Wasze Maluszki spędzają jednorazowo czasu przy cycu?
czytałam, że dziecko ssie efektywnie góra 15 minut i powinno się w tym czasie najadać, ale mój jak ma dzień (czyli prawie każdy:rofl2:) to ssie i po dobre pół godziny...
odstawiać po 15-20 minutach czy pozwolić mu na dalszą degustację :-D
bo albo ssie faktycznie albo opanował do perfekcji sztukę udawania...

no że też cyc przez Matkę Naturę nie został zaopatrzony w miarkę...
 
Ja widzę czy mnie oszukuje po tym czy przełyka. Jak mam wątpliwości to naciskam mu na nosek - jak po nacisnięciu zaczyna energicznie mlaskać - to oszukuje - nacisnięcie na nosek go pobudziło, a wcześniej sobie podsypiał.
 
reklama
azula - mozna i 8 lat jak widzialam na tym brytyjskim filmie ;-):-D Mongolowie srednio 4 lata :-)

Marisamm - to zalezy w jakim wieku jest Twoje dziecko (i od samego dziecka oczywiscie, jego apetytu, tego ile masz pokarmu w danym czasie itp). 1-2 miesieczne moze i po 15minut na cycek ciagnac efektywnie, takie 3-4 miesieczne moze i w 5 minut opedzlowac przepelniona piers :happy: Ja swojemu reglamentowalam cycki tylko jak byly poranione i bolace, czyli na samym poczatku. Teraz daje mu cycac ile chce, chocby to byla i godzina (o ile nie musimy gdzies wyjsc) :tak:To najczulsza pieszczota jaka mozna dac dziecku w tym wieku :happy:
 
Do góry