reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
To ja osobiście bym się wstrzymała.

jakiego ja mam mega lenia dzisiaj- masakra zupełna. Dobrze, że wszystko w domu zrobione, po południu tylko ryż ugotuję i obiad gotowy. Chyba rozłożę łóżko i poczytamy sobie książkę z Ulą.
 
my juz po drzemce porannej :) jesli chodzi o rozne odglosy to na moim nic chyba juz wrazenia nie robi. wczoraj jak wracalismy ze spaceru, Maly spal, a u sasiadow z dwoch stron zaczely szczekac tak okropnie psy, a on nic nawet sie nie poruszyl, spal w najlepsze :) to ja sie wystraszylam, a on nic
a z tym kichaniem, to tez tak robilam jak kugela, smialam sie i jeszcze dodatkowo mowilam tak glosno "aaaaa psik" i spiewalam "sto lat, sto lat...":) tak samo jak Maly kichnie i tak samo jak ktores z nas. i przy tych moich wyglupach Maly smieje sie w glos :)
 
Hejka!
pieszczoszka u nas kichniecie Frankowi nie przeszkadza:tak:Super ze Seba dostal prace:tak:
Katasza ja tez mam lenia:baffled:a pogoda taka ze masakra:angry:
U nas noc masakra,maly po polnocy budzil sie co chwile i nie chcial spac:no:Ja jestem padnieta,zaczyna mnie glowa bolec:baffled:
Na fb przewaznie wchodze zeby pograc,czasami wklejam zdjecia,pokomentuje i tyle:tak:
Jak zwykle juz nie wiem co komu:zawstydzona/y:
Mlego dnia zycze
 
Flaurka u nas to katar jest dopiero od 2 dni, to chyba dopiero sie rozwija:), ale pewna nie jestem czy to nie od zebow...Amelia miala zawsze katar jak zeby wychodzily...sama niewiem, moze pojde i sie jej spytam
 
lekarka zbada na pewno - upewnisz się co i jak.


A ja własnie dzwoniłam no żłobka, do którego maluch pójdzie od stycznia i jestem mile zaskoczona, bo mi pani powiedziała, że od stycznia własnie ten żłobek dostanie dofinansowanie z UM i będzie taniej:) No i tak sobie mysle, że to dobra rekomendacja, bo to prywatny żłobek a UM chyba tak bez niczego dofinansowania nie da, jakieś dobre rzeczy musiał tam dojrzeć. No i żłobek ma klika lat, ale od tego roku ma nową siedzibę - wszystko nowe i czyste, przestronne pomieszczenia. Oby maluchowi dobrze tam było.
 
reklama
Do góry